Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новини
2021-05-19
 

29.06.2021

До уваги виробників органічних харчових продуктів громади!

Інформуємо, що у вересні 2021 року Державна установа „Офіс з розвитку підприємництва та експорту" спільно з Асоціацією „Ягідництво України" розпочинають міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED).

Ukrainian Organic Export Days - це масштабний проект, покликаний представити органічний потенціал України міжнародній спільноті, налагодити співпрацю між українськими органічними виробниками та потенційними партнерами за кордоном. Проект також націлений на розвиток експортних компетенцій органічних виробників і промоцію органічного виробництва в Україні.

Захід відбудеться у період з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року, його учасники матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес-зустрічах з потенційними європейськими партнерами, тренінгу стосовно ведення В2В перемовин у форматі онлайн, а також ознайомитись з новими можливостями торгівлі та                        проаналізувати пріоритетні ринки для експорту.

До участі запрошуються українські виробники органічних харчових продуктів, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом, детальніше - за посиланням:

https://preview.mailerlite.com/l8h8u7?fbclid=IwAR3tOR3kVdXCSM0cjCVQV9QSXUkJ1QAMjONUS1Kx92xl9MdSn67wb2Wc1zY

Реєстрація відкрита за наступним посиланням: https://bit.ly/3x8POJH.

 

25.06.2021

Підприємцям - інформація   про рахунки!

Для зручності підприємців, з метою уникнення штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податків, Миргородською міською радою на сторінці "Підприємництво" в підрозділі "Місцеві податки" розміщено реквізити рахунків для сплати податків до бюджету Миргородської міської територіальної громади, які діють станом на 22.06.2021 року

Реквізити рахунків для сплати податків до бюджету Миргородської міської територіальної громади станом на 22.06.2021 року

18.06.2021

До уваги  суб'єктів підприємницької діяльності громади !

Відповідно до Закону України «Про розвиток і державну підтримку малого та середнього підприємництва в Україні» рішенням другої сесії восьмого скликання від 29.12.2020 №32 затверджено Комплексну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки (далі - Програма). Програма розміщена на веб-сайті Полтавської обласної ради

Вказане посилання розміщене для широкого ознайомлення з можливостями для підприємців.

Відділ споживчого ринку та підприємництва

 

20.05.2021

Шановні підприємці громади!

Миргородською міською радою на сьогоднішній день розробляються основні напрямки співпраці щодо розвитку та підтримки малого бізнесу громади.

За результатами напрацювань будуть внесені зміни у Комплексну програму розвитку малого підприємництва Миргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

З цією метою нам важливо знати і розуміти потреби та проблеми приватних підприємців громади на сьогоднішній день, ваше бачення подальшого економічного розвитку.

Для цього ми розробили анкету та просимо поділитися вашими думками щодо вирішення проблем та бачення перспектив.

Для заповнення анкети знадобиться близько 5 хвилин!

Дякуємо за участь

 

Анкета доступна за посиланням

 

Відділ споживчого ринку та підприємництва міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Мала приватизація

     
     
Скликається засідання виконавчого комітету

22 вересня о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету

     
     
18 вересня відбудеться покладання квітів

18 вересня о 10.00 з нагоди 78-ї річниці визволення Миргородщини від нацистських загарбників  у сквері Слави відбудеться покладання квітів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net