Военкомат АМУ
Відкриття меморіальної дошки Петру Федоряці у Трудолюбі
2015-04-15

На фасаді Трудолюбівської ЗОШ I-III ст. відкрили меморіальну дошку на честь загиблого у зоні проведення антитерористичної операції відомого українського коваля та вчителя Петра Вікторовича Федоряки. У заході взяли участь керівництво Миргородського району та міста, колектив навчального закладу, військовослужбовці, представники громадських організацій, духовенство, місцеві жителі. 

Мітинг-реквієм розпочався хвилиною мовчання. Учні, однодумці-ковалі, однокурсники, бойові побратими та товариші ділилися спогадами, читали вірші та виконували патріотичні пісні.

Під час першої хвилі мобілізації в Україні старший лейтенант Петро Федоряка отримав призначення командира зенітно-артилерійського взводу 25-ї повітряно-десантної бригади, у складі якої виконував бойові завдання у зоні АТО. Загинув  боєць 31 липня 2014 року в Шахтарську під час танкової атаки російських найманців із засідки на колону БТР десантників. Похований Петро Федоряка у с. Трудолюб, але справа його життя продовжується.

По це говорили в теперішньому часі всі, хто знав Петра Федоряку: педагога, майстра, воїна, патріота. Для них він – живий, як і справа його життя – вчитися і ділитися своїми знаннями та вміннями з іншими.

За заслуги Трудолюбівська громада визнала його Почесним громадянином Миргородського району. Ім'я Петра Федоряки занесено до Книги Пошани Полтавської області.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, старшого лейтенанта Петра Федоряку посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Цю відзнаку вручили дружині Петра Федоряки – Валентині. За українською традицією меморіальну дошку освятили. Отець Роман - настоятель Церки Всіх Святих УПЦ КП відправив поминальну панахиду. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net