Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Енциклопедія мистецтва Полтавщини"
2016-06-01

Таку назву має чергова робота знаного в Україні мистецтвознавця Віталія Ханка. Енциклопедичне видання презентували в Миргородській публічній бібліотеці. Двотомник "Енциклопедія мистецтва Полтавщини" - перша в Україні велика регіональна художня енциклопедія. На її сторінках висвітлюється художній процес краю від давніх часів до ХХІ століття. Представлено дані про мистецьких діячів, фундаторів храмів та меценатів, про поселення, навчальні заклади, приватні зібрання і державні музеї, промислові артілі й фабрики.

Матеріал про діячів мистецтва, меценатів і фундаторів храмів, про населенні пункти Полтавщини — осередки розвитку мистецтва, художні навчальні заклади, музеї й мистецькі збірки, промислові артілі та фабрики художніх виробів Віталій Ханко збирав упродовж 40 років. Останні сім років він перевіряв та упорядковував інформацію. "Енциклопедія мистецтв Полтавщини" – результат багаторічної дослідницької та краєзнавчої роботи Віталія Ханка для шанувальників культури, колекціонерів і мистецтвознавців.

За невтомну працю заступник Миргородського міського голови, депутат Полтавської  обласної ради Костянтин Кірпосенко вручив Віталію Ханку Почесну грамоту Миргородської міської ради. А завідувач бібліотеки Алла Федченко подякувала авторові за співпрацю і за черговий унікальний подарунок книгозбірні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net