Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
До уваги громадян та суб’єктів господарської діяльності громади!
2021-08-10

З 01.06.2021 року по 30.06.2021 року  тривала  масштабна інформаційна кампанія, під час якої  інспектори праці Управління Держпраці у Полтавській області  спільно з членами робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, склад якої затверджено розпорядженням міського голови від 25 січня 2021 року №14-в доводили роботодавцям та найманим працівникам інформацію про неприпустимість допуску до роботи без оформлення трудових відносин, переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці. 

Звертаємо увагу роботодавців на необхідності дотримання чинного законодавства, а громадян – не погоджуватися на роботу без офіційного оформлення та виплату заробітної плати «в конвертах».

Після завершення інформаційно-роз’яснювальних заходів з 1 липня 2021року в громаді розпочато проведення інспекційних відвідувань з питань законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

З метою підвищення рівня обізнаності громадян про переваги задекларованої праці та ризики незаделарованої праці, що мають ознаки соціальної реклами з ініціативи Державної  служби України з питань праці та фахівцями Проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» створено відеоролики «Виходь на світло», які знаходяться за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=XnuxBPqNqaY

https://www.youtube.com/watch?v=rDUsfiwqjyg

https://www.youtube.com/watch?v=yrjuqDA4y7A

https://www.youtube.com/watch?v=Y7OrD5P6GBE

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!Змінено дату проведення засідання виконавчого комітету на 28 вересня 2023 року.

Внесено зміни до розпорядження міського голови від 13 вересня 2023 року № 95-в "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради".

     
     
Оновлено перелік боржників до бюджету громади!

Згідно з інформацією податкової служби, 4179 жителі громади станом на 1 вересня 2023 року мають борг до бюджету громади зі сплати місцевих податків на загальну суму 11,4 млн. грн.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді 

на 21 вересня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net