Военкомат
Шановні миргородці та гості міста, шанувальники мистецтва!
2018-05-02

У травні розпочинається проект "Мистецька субота"!

Щосуботи протягом 4 місяців будуть проходити концерти самодіяльних творчих колективів закладів культури. 5-го травня на центральній площі відбудеться європейський концерт, також на майданчику біля літературно-меморіального музею Давида Гурамішвілі 12-го травня - поетичний фестиваль "Гурамішвілі запрошує" та 19-го травня - музичний марафон від учнів та викладачів дитячої музичної школи імені А.Коломійця, а 26-го травня на центральній площі - мистецький концерт музичної школи.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відділ освіти інформує:

Графіки проведення свята "Останнього дзвоника", вручення свідоцтв про освіту, атестатів, випускних вечорів у школах Миргорода в 2017-2018 навчальному році:

     
     
Підприємство потребує озеленювачів!

КП "Спецкомунтранс" запрошує на роботу озеленювачів (косіння бур'янів мотокосами) на літній період. Довідки за телефоном 4-36-56.

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкти:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net