Военкомат
Дорогі юні таланти міста Миргород та Миргородського району!
2018-01-15

Запрошуємо Вас взяти участь у районному відбірковому етапі конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», що проходитиме з 12 по 19 січня 2018 року в містах та районних центрах

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талантів, виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Конкурс відбувається у три етапи: районний, обласний і всеукраїнський. Переможець останнього етапу представлятиме Україну на Міжнародному фестивалі «SANREMOJUNIOR – Україна»

На сьогодні сотні талановитих дітей із різних куточків України вже долучилися до проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», фінал якого відбудеться 16 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві.

З 12 по 19 січня 2018 року в містах та районних центрах Полтавської області відповідно до графіку відбудуться відбіркові етапи обласного конкурсу. Працюватиме три склади журі, затверджені Управлінням культури Полтавської ОДА.

До участі у фіналі буде відібрано по одному переможцю від району та міста. При проведення обласного етапу конкурсу визначатиметься один переможець, який представлятиме Полтавщину в Києві.

Виступи конкурсантів під час обласного відбіркового етапу у м.Полтава оцінюватиме компетентне журі, у складі якого Народний артист України, український поет, автор пісень Юрій Рибчинський, Народний артист України, співак і композитор Тарас Петриненко та інші провідні виконавці та музичні діячі.

16 січня у приміщенні Миргородського районного будинку культури з 10.00 відбудеться відбір переможців районного та міського етапів конкурсу.

Запрошуємо солістів та дитячі художні колективи (дуети або тріо) спробувати свої сили у творчих змаганнях в номінаціях академічний, народний, естрадний, джазовий вокал.

Відповідно до Положення учасники виконують 2 вокальні твори (до 3 хвилин кожен, бажано один - українська мова, один - іноземна мова). Музичний супровід - фонограма (-1) на цифрових носіях (USB).

У складі журі викладачі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського)

Не упустіть шанс запалити свою зірку на міжнародному музичному небосхилі!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради

03 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

24 вересня 2018 року о 14 годині в залі засідань міської ради відбудеться нарада щодо детінізації заробітної плати

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ освіти Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру» Миргородської міської ради:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net