Военкомат
Дорогі юні таланти міста Миргород та Миргородського району!
2018-01-15

Запрошуємо Вас взяти участь у районному відбірковому етапі конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», що проходитиме з 12 по 19 січня 2018 року в містах та районних центрах

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талантів, виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Конкурс відбувається у три етапи: районний, обласний і всеукраїнський. Переможець останнього етапу представлятиме Україну на Міжнародному фестивалі «SANREMOJUNIOR – Україна»

На сьогодні сотні талановитих дітей із різних куточків України вже долучилися до проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», фінал якого відбудеться 16 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві.

З 12 по 19 січня 2018 року в містах та районних центрах Полтавської області відповідно до графіку відбудуться відбіркові етапи обласного конкурсу. Працюватиме три склади журі, затверджені Управлінням культури Полтавської ОДА.

До участі у фіналі буде відібрано по одному переможцю від району та міста. При проведення обласного етапу конкурсу визначатиметься один переможець, який представлятиме Полтавщину в Києві.

Виступи конкурсантів під час обласного відбіркового етапу у м.Полтава оцінюватиме компетентне журі, у складі якого Народний артист України, український поет, автор пісень Юрій Рибчинський, Народний артист України, співак і композитор Тарас Петриненко та інші провідні виконавці та музичні діячі.

16 січня у приміщенні Миргородського районного будинку культури з 10.00 відбудеться відбір переможців районного та міського етапів конкурсу.

Запрошуємо солістів та дитячі художні колективи (дуети або тріо) спробувати свої сили у творчих змаганнях в номінаціях академічний, народний, естрадний, джазовий вокал.

Відповідно до Положення учасники виконують 2 вокальні твори (до 3 хвилин кожен, бажано один - українська мова, один - іноземна мова). Музичний супровід - фонограма (-1) на цифрових носіях (USB).

У складі журі викладачі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського)

Не упустіть шанс запалити свою зірку на міжнародному музичному небосхилі!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

18 червня рух міського пасажирського транспорту у напрямку вул. Свидницького буде здійснюватися в об'їзд:

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкт: «Капітальний ремонт мереж дощової каналізації у м. Миргород Полтавської області (1 черга)».

     
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 12 червня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень

Чи підтримуєте ви можливе добровільне приєднання територіальних громад сільських рад до Миргорода?
[Перегляд результатів]

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net