Военкомат
Збори у мікрорайоні "Промисловий"
2017-01-04

Третього грудня у мікрорайоні "Промисловий" обговорили зроблене за 2016 рік та визначили напрямки поліпшення благоустрою на поточний. За словами секретаря ради  цього мікрорайону  Дмитра Терещенка, у минулому році було вирішено питання забрудненості повітря на вулицях біля «Полтавського хлібоприймального підприємства», заасфальтовано підходи до переходів біля ПрАТ «Миргородський завод продтоварів «Калинка» та напроти вокзалу, заасфальтовано вулицю Раскової та об’їзну дорогу промислової зони, підсипані гравієм вулиці Марусиченка та Гуріна, провулки Багачанський та Робітничий.

За швейцарсько-українським проектом DESPRO поліпшено водопостачання мешканцям вулиць Петрівської та Гуріна. За проектом Муніципальної підтримки ініціатив громадян на провулку Багачанському встановлено дитячий майданчик. За кошти міської ради, допомогу спонсора та мешканців на вулиці Марусиченка облаштовано дитячий майданчик, на вулиці Хорольській встановили гойдалку. За кошти міської ради придбано спортивне та дитяче обладнання для парку відпочинку, облаштовано зони для занять спортом.

Серед питань було виокремлено неякісну роботу комунальних служб: занижена напруга електроструму по провулку Микиші, на вулиці Раскової (130-160 вольт) та завищена напруга на вулиці Робітничій (240-264 вольт), вивіз сміття та транспортні проблеми.

У 2017 році у мікрорайоні заплановано продовження асфальтування міжбудинкових проїздів, будівництво тротуарів та пішохідних доріжок, модернізацію системи теплопостачання. Демонстраційний проект передбачає проведення повної модернізації теплового мікрорайону «Авіамістечко» в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці із NEFCО.

Завершилася зустріч, яка проходила у рамках звіту міського голови Сергія Соломахи за 2016 рік, врученням відзнак активістам ради мікрорайону.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє , що по результатах конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста , який відбувся 08 грудня 2017 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
     
Скликається сесія

19 грудня  2017 року о 09.00  у залі засідань міської ради скликають 33 сесію міської ради сьомого скликання.  Відповідне розпорядження № 91 -р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти!

Відділ економічного прогнозування та туризму міської ради повідомляє, що ДП "ПРОЗОРРО" постійно покращує сервіси для Замовників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net