Военкомат Центр зайнятості АМУ
Зареєстровано новий випадок захворювання африканською чумою
2018-04-23

Миргородське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що зареєстровано новий випадок захворювання африканською чумою  свиней в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії Житомирської області.

Звертаємо увагу, для того щоб не допустити розповсюдження АЧС в особистому господарстві та господарствах різної форми власності, необхідно суворо дотримуватись ветеринарно–санітарних вимог при утримання свиней, та в першу чергу припинити міжгосподарські  зв’язки з неблагополучних щодо африканськї чуми свиней  місцевості (не завозити тварин, м’ясні продукти, корми для тварин і інше).

У випадку захворювання або  загибелі свиней в господарствах різної форми власності – власникам потрібно негайно повідомляти Миргородське міськрайонне управління на гарячу лінію за телефоном 4-40-82 та спеціаліста державної ветеринарної медицини, який обслуговує даний населений пункт; не приховувати випадки захворювання та падежу тварин. На вимогу спеціалістів державної ветеринарної медицини району та міста - надавати свиней для проведення імунопрофілактики проти класичної чуми та інших ветеринарно-санітарних міроприємств.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net