Военкомат Центр зайнятості АМУ
Зареєстровано новий випадок захворювання африканською чумою
2018-04-23

Миргородське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що зареєстровано новий випадок захворювання африканською чумою  свиней в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії Житомирської області.

Звертаємо увагу, для того щоб не допустити розповсюдження АЧС в особистому господарстві та господарствах різної форми власності, необхідно суворо дотримуватись ветеринарно–санітарних вимог при утримання свиней, та в першу чергу припинити міжгосподарські  зв’язки з неблагополучних щодо африканськї чуми свиней  місцевості (не завозити тварин, м’ясні продукти, корми для тварин і інше).

У випадку захворювання або  загибелі свиней в господарствах різної форми власності – власникам потрібно негайно повідомляти Миргородське міськрайонне управління на гарячу лінію за телефоном 4-40-82 та спеціаліста державної ветеринарної медицини, який обслуговує даний населений пункт; не приховувати випадки захворювання та падежу тварин. На вимогу спеціалістів державної ветеринарної медицини району та міста - надавати свиней для проведення імунопрофілактики проти класичної чуми та інших ветеринарно-санітарних міроприємств.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net