Военкомат Центр зайнятості АМУ
Всеукраїнський стрілецький день
2016-11-09

На одному з військових полігонів під Полтавою для голів районних державних адміністрацій та керівного складу підрозділів територіальної оборони проведено  «Всеукраїнський стрілецький день». Метою заходу було провести інструкторсько-методичне заняття та продемонструвати, як потрібно готувати особовий склад підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням.

«Ми знаємо, як  і чим захищати Полтавську область, якщо прийдеться, але для цього потрібно займатися територіальною обороною вже зараз і всерйоз. Ми втратили цілих 2-роки і їх необхідно терміново надолужити, тому ми 28 жовтня на колегії в обласній адміністрації представили Обласну програму територіальної оборони, розробку і прийняття побідних програм ви повинні ініціювати в свої районах» - зазначив військовий комісар у виступі перед головами районних державних адміністрацій області.

На інструкторсько-методичне заняття протягом двох діб з керівним складом підрозділів територіальної оборони представники обласного військового комісаріату, громадських організацій, інструктори військово-спортивного клубу «Воїн» та центру підготовки «Сеал» показали, як готувати особовий склад провівши тактико-спеціальну  підготовку, одиночну підготовку, злагодження в складі відділень, заняття з інженерної підготовки, військово-медичну підготовку, вогневу підготовку. Підсумком було проведення стрільб бойовими набоями з автомата АК-74 та пістолета ПМ.

Такі заходи відповідно до затвердженого графіку будуть проводитися щомісячно і охоплять весь особовим склад підрозділів територіальної оборони області. Також значна увага буде приділятися підбору кадрів, адже їх підбір на керівні посади триває. Загони оборони повинні очолити ініціативні громадяни, які мають вплив у районі (місті), здатні організувати діяльність підрозділу та спроможні повести за собою особовий склад –  їх підбором і планують зайнятися голови районних державних адміністрацій разом з військовими комісаріатами.

 

Прес-служба ПОВК  

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

Із 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Миргородської міської ради:

     
     
Про організацію звіту міського голови за 2019 рік

Розпочато підготовку по звітуванню міського голови про роботу  за 2019 рік. Відповідне розпорядження (№ 71-р) підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Виїзні прийоми міського голови в радах мікрорайонів

Графік проведення виїзних прийомів міського голови в радах мікрорайонів:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net