Военкомат Центр зайнятості АМУ
Всеукраїнський стрілецький день
2016-11-09

На одному з військових полігонів під Полтавою для голів районних державних адміністрацій та керівного складу підрозділів територіальної оборони проведено  «Всеукраїнський стрілецький день». Метою заходу було провести інструкторсько-методичне заняття та продемонструвати, як потрібно готувати особовий склад підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням.

«Ми знаємо, як  і чим захищати Полтавську область, якщо прийдеться, але для цього потрібно займатися територіальною обороною вже зараз і всерйоз. Ми втратили цілих 2-роки і їх необхідно терміново надолужити, тому ми 28 жовтня на колегії в обласній адміністрації представили Обласну програму територіальної оборони, розробку і прийняття побідних програм ви повинні ініціювати в свої районах» - зазначив військовий комісар у виступі перед головами районних державних адміністрацій області.

На інструкторсько-методичне заняття протягом двох діб з керівним складом підрозділів територіальної оборони представники обласного військового комісаріату, громадських організацій, інструктори військово-спортивного клубу «Воїн» та центру підготовки «Сеал» показали, як готувати особовий склад провівши тактико-спеціальну  підготовку, одиночну підготовку, злагодження в складі відділень, заняття з інженерної підготовки, військово-медичну підготовку, вогневу підготовку. Підсумком було проведення стрільб бойовими набоями з автомата АК-74 та пістолета ПМ.

Такі заходи відповідно до затвердженого графіку будуть проводитися щомісячно і охоплять весь особовим склад підрозділів територіальної оборони області. Також значна увага буде приділятися підбору кадрів, адже їх підбір на керівні посади триває. Загони оборони повинні очолити ініціативні громадяни, які мають вплив у районі (місті), здатні організувати діяльність підрозділу та спроможні повести за собою особовий склад –  їх підбором і планують зайнятися голови районних державних адміністрацій разом з військовими комісаріатами.

 

Прес-служба ПОВК  

ОГОЛОШЕННЯ
     
Безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень

У рамках проєкту ЄС/ПРООН підготовлені наступні безкоштовні онлайн тренінги для ОСББ, ЖБК та ініціативних груп на серпень: 

  

     
     
Скликається виконком

19 серпня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається засідання виконавчого комітету

     
     
Телестудія "Миргород" інформує!

До уваги телеглядачів!  Із 4 серпня  телестудія "Миргород" змінює формат і час  виходу в кабельних мережах ТОВ "Орбіта"! 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net