Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Успіхи Миргородських боксерів
2019-11-06

З 1 по 3 листопада в м. Київ проходив восьмий щорічний Міжнародний турнір з боксу на призи Діаспори Чеченського народу. За кубки та грошові винагороди, а головне – за тріумф перемоги боролися понад 230 учасників.

Москаленко Максим (вихованці ДЮСШ, тренер - Олексієнко Володимир) здобули 3 місце, Дудко Іван (боксерський клуб "Арей", тренер - Шпак Сергій) здобув срібло та посів 2 місце.

Золотими призерами та чемпіонами турніру у своїх вагових категоріях стали: Овлах Артем (вихованець ДЮСШ, тренер - Корнієко Артем), Ковальський Антон (боксерський клуб "Арей", тренер - Шпак Сергій). Бажаємо міцного здоров'я тренерам, а вихованцям – блискучих перемог у наступних поєдинках!