Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді відбудеться mini-edCamp Myhrgorod "Школа – робота не для галочки"
2021-10-12

15 жовтня в Миргородському ліцеї імені І. А. Зубковського відбудеться магістральна (не) конференція mini-еdCamp Myhrgorod "Школа – робота не для галочки". У освітньому заході беруть участь освітяни, науковці, журналісти, соціологи та психологи. Долучилися до освітньої програми і представники з болгарського  міста Горна-Оряховиця - побратима Миргорода.

Напередодні  заходу з болгарською делегацією  та освітянами зустрівся  Миргородський міський голова Сергій Соломаха. Болгарські друзі розповіли, що вони допомагають готувати  конференцію, де обговорюватимуть різнобічні теми за участю експертів, а  під час самого заходу поділяться родзинками європейської освіти. 

Співпраця у освітній сфері - це один із напрямів  партнерства між  муніципалітетами Горної Оряховиці і Миргорода, які офіційно стали друзями у  2013 році. Міський голова подякував  болгарським друзям  за допомогу у проведенні та обговоренні актуальних тем у освітній сфері та побажав змістовної зустрічі.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Сплатіть борги до бюджету громади!

Шановні мешканці громади!

Якщо ви є власниками земельних ділянок або іншої нерухомості, ви повинні були сплатити податки до бюджету громади до 1 вересня.

     
     
Оголошення

27 жовтня 2021 року о  09.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Оголошення

26 жовтня 2021 року о 10.00  відбудеться засідання постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net