Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді триває шаховий фестиваль
2019-07-11

10 липня у Миргороді офіційно відкрили XVІІІ шаховий фестиваль "Миргород - 2019". В інтелектуальних змаганнях беруть участь початківці та майстри шахів з України та з-за кордону. Справедливих перемог та змістовного дозвілля у місті-курорті учасникам побажав міський голова Сергій Соломаха. Головний суддя змагань, міжнародний арбітр  - Олег Товчига, ініціатор фестивалю, суддя національної категорії, арбітр ФІДЕ - Валерій Яворовський. У програмі фестивалю, який триватиме по 17 липня,  передбачено проведення 5 турнірів. 

Змагання проводяться у приміщенні Миргородської спеціалізованої школи № 5 під патронатом Миргородського міського голови Сергія Соломахи. Спонсори заходу: ПрАТ "Миргородкурорт", ПАТ" Миргородський завод мінеральних вод", за підтримки відділу  молоді та спорту, Миргородської ДЮСШ, адміністрації Миргородської СШ №5. Більше інформації про шаховий фестиваль  - на офіційній сторінці  Федерації шахів Миргорода http://chess.mirgorod-ua.com/

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net