Военкомат Центр зайнятості АМУ
Суботник в мікрорайоні "Центральний"
2018-04-23

Як тільки зійшов сніг і пригріло  весняне сонечко, жителі мікрорайону "Центральний", як і більшість жителів міста, почали упорядковувати двори і вулиці. Та найактивніше працювали у переддень Дня Довкілля.

Найдружніше працювали жителі будинків по вул. Незалежності, 2, вул. Д.Апостола,6-А, вул.Гоголя,127, вул.Сорочинська,2, вул.Гоголя,139 та інші. Прибудинкова територія будинку по вул.Я.Усика,36 мабуть найбільша у нашому місті. Дружно вийшли на суботник його жителі. Упорядкували не тільки всю прибудинкову територію, а й прибережну зону. Посадили дерева, квіти, пофарбували, побілили. Ошатно і святково виглядає тепер і будинок, і двір.

Цікава традиція з'явилась у жителів будинку по вулиць Гоголя,34, Гоголя,36, Гоголя,38, Гоголя,42, Гоголя,54, Гоголя,47/2, Гоголя, Гурамішвілі №3 та №5,   де депутат міської ради Олена Булойчик влаштувала для жителів справжнє свято. Лунала гучна весела музика, а після дружної та плідної роботи всі учасники суботнику запрошуються на туристську кашу. Дружнє спілкування, веселі розваги сприяють кращому розумінню між людьми і добрими стосунками.

 Цікаво відмітити, що і молодь нарешті підключається до роботи. Особливо це було видно на суботнику по вул.Гоголя,47/2.

 

                                                                   Рада мікрорайону "Центральний"

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net