Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Сергій Соломаха взяв участь у телефорумі на "Лтаві"
2015-11-24

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у громадському телефорумі «Біопаливо в комунальній теплоенергетиці: досвід м. Миргорода», що відбувся на ОДТРК "Лтава". У рамках форуму було обговорено етапи утілення у Миргороді унікального пілотного Проекту USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород». Сюжет дивіться за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=zIiLSJManZk

Учасники телефоруму обговорили перший в Україні досвід використання біопалива, зокрема соломи у комунальному господарстві Миргорода. За словами міського голови Сергія Соломахи,  вже у цьому опалювальному сезоні облаштовано комбіновану котельню, яка забезпечує теплом цілий житловий мікрорайон міста: 10 багатоквартирних будинків, школу, дитсадок та комерційного споживача.

У рамках телефоруму відбулася презентація телефільму «Біопаливо в комунальній теплоенергетиці: досвід м.Миргорода». Його створено у рамках цього Проекту .

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках станом на 08 травня

 

     
     
Оголошення

До уваги сільськогосподарських виробників!

     
     
Щодо оцінки впливу на довкілля

Розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]