Военкомат Центр зайнятості АМУ
Родинне свято
2015-05-15

Місяць травень щедрий на родинні свята. Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу,  хто дбає про  духовний і національний розвиток української родини. У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. Шанування батьків – один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей.

Цього року в затишному залі міської бібліотеки для дітей відбулося родинне свято для батьків та дітей з багатодітних сімей. Запрошені батьки та дітки прослухали цікаву лекцію від фахівця з соціальної роботи ЦСССДМ Лавицької Світлани Миколаївни, переглянули змістовний мультиплікаційний фільм відповідної тематики, ознайомились з творчою виставкою «Руки моєї мами» та поласували солодощами, що надав приватний підприємець Боришполець Борис Володимирович.  

То ж дозвольте побажати всім родинам, щоб здійснювалися сонячні мрії материнські і надії батьківські, щоб вас оточували любов, тепло і доброта ваших дітей.

А. Сташук,

провідний спеціаліст відділу

у справах спорту, сім’ї та молоді

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net