Военкомат Центр зайнятості АМУ
Родинне свято
2015-05-15

Місяць травень щедрий на родинні свята. Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу,  хто дбає про  духовний і національний розвиток української родини. У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. Шанування батьків – один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей.

Цього року в затишному залі міської бібліотеки для дітей відбулося родинне свято для батьків та дітей з багатодітних сімей. Запрошені батьки та дітки прослухали цікаву лекцію від фахівця з соціальної роботи ЦСССДМ Лавицької Світлани Миколаївни, переглянули змістовний мультиплікаційний фільм відповідної тематики, ознайомились з творчою виставкою «Руки моєї мами» та поласували солодощами, що надав приватний підприємець Боришполець Борис Володимирович.  

То ж дозвольте побажати всім родинам, щоб здійснювалися сонячні мрії материнські і надії батьківські, щоб вас оточували любов, тепло і доброта ваших дітей.

А. Сташук,

провідний спеціаліст відділу

у справах спорту, сім’ї та молоді

Миргородської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
     
Запрошуємо на тематичний захід до Дня пам’яті жертв голодомору

Щороку, наприкінці листопада ми вшановуємо жертв кількох голодоморів. Тематичний захід відбудеться у п'ятницю, 22-го листопада, у сквері Пам'яті жертв голодомору, що у мікрорайоні Личанка. Початок об 11.00. 

     
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net