Военкомат Центр зайнятості АМУ
Про приписку громадян України чоловічої статі до Миргородської призовної дільниці
2019-01-11

Наказ військового комісара Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату 14.12.2018 м. Миргород № 174 Про приписку громадян чоловічої статі до Миргородської призовної дільниці.

  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 01 січня до 31 березня 2019 року оголошується приписка до Миргородської призовної дільниці Полтавської області громадян 2002 року народження, з метою постановки на військовий облік.

 

  1. Явці для приписки підлягають усі громадяни України чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території міста і Миргородського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

 

  1. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 150 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 10 січня 2019 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

 

  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

 

Військовий комісар

Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник  П.Д.ДОВГАЛЬ

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" інформує:

Обговорення тарифів на теплову енергію:

     
     
Урочистості до Дня медичного працівника

13 червня о 13.00 в краєзнавчому музеї відбудеться урочистий захід з нагоди дня медичного працівника. О 16.00 відбудеться урочисте відкриття амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини в мікрорайоні "Мінзаводський" по вул. Свидницього.

     
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net