Военкомат АМУ
Перед стартом Проекту ЄС у Миргороді проведена термозйомка об’єктів
2018-03-26

Впровадження Проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)" ще офіційно не розпочато, але незважаючи на це в місті триває підготовка до реалізації проекту.

Так, з метою отримання реальної інформації щодо тепловтрат на об’єктах впровадження Проекту ЄС, 24 березня проведено термозйомку котельні по вулиці Прорізній 4-А, теплових трубопроводів та ДНЗ №10. Термозйомка дає можливість виявити існуючий стан мереж та будівель, місця найбільших тепловтрат . На основі отриманих даних буде розроблено енергоаудит та визначено найбільш ефективні заходи у даному випадку.

Термозйомку провели В'ячеслав Гусєв та Олег Масленніков, представники польсько-української Фундації ПАУСІ, яка є партнером міста у реалізації проекту MO.GE.DI.CO. У Миргороді їх супроводжувала начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяна Усик. Додатково у кожній установі були присутні їх представники.

Проект MO.GE.DI.CO. реалізовується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів – Демонстраційні Проекти 2". Термін виконання -  2018-2020 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу -  762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net