Военкомат
Перед стартом Проекту ЄС у Миргороді проведена термозйомка об’єктів
2018-03-26

Впровадження Проекту Європейського Союзу "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)" ще офіційно не розпочато, але незважаючи на це в місті триває підготовка до реалізації проекту.

Так, з метою отримання реальної інформації щодо тепловтрат на об’єктах впровадження Проекту ЄС, 24 березня проведено термозйомку котельні по вулиці Прорізній 4-А, теплових трубопроводів та ДНЗ №10. Термозйомка дає можливість виявити існуючий стан мереж та будівель, місця найбільших тепловтрат . На основі отриманих даних буде розроблено енергоаудит та визначено найбільш ефективні заходи у даному випадку.

Термозйомку провели В'ячеслав Гусєв та Олег Масленніков, представники польсько-української Фундації ПАУСІ, яка є партнером міста у реалізації проекту MO.GE.DI.CO. У Миргороді їх супроводжувала начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяна Усик. Додатково у кожній установі були присутні їх представники.

Проект MO.GE.DI.CO. реалізовується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів – Демонстраційні Проекти 2". Термін виконання -  2018-2020 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу -  762,8 тис. євро, кошти міського бюджету – 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо відсвяткувати державні свята!

Шановні миргородці та гості міста!

Запрошуємо відсвяткувати державні свята: 23 серпня о 10 годині у сквері Козацької Слави відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора, а 24-го серпня о 10 годині біля пам'ятника Т.Шевченку - урочистості до 27-ї річниці Незалежності України. Святкування Дня Незалежності продовжаться вечірнім концертом на центральній площі, початок о 19 годині.

     
     
Відділ освіти інформує:

План заходів до Дня знань у закладах загальної середньої освіти м. Миргород у 2018-2019 навчальному році:

     
     
Увага! Конкурс на визначення виконавця будівельних робіт!

Оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net