Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Олімпійське лелеченя»
2017-02-07

Вихованці гуртка з гірськолижного спорту Миргородської станції юних туристів здобули перемогу на «Олімпійському лелеченяті». Днями у гірськолижному комплексі «Сорочин Яр», що у селі Петрівка Диканського району Полтавської області, відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя». У змаганнях взяли участь діти: Кременчука, Гадяча, Горішніх Плавнів, Лубен, Миргорода та дві команди Херсонської області.

Діти вели боротьбу у слаломі-гіганті, але дистанція між прапорцями була зменшена, тому що переважна їх більшість сьогодні вперше стали на лижі. Перш ніж їхати на час учасники провели навчання з інструкторами, інші в цей час незадіяні діти каталися на тюбінгу. У загальнокомандному заліку перемогу одержав Миргород, станція юних туристів. Друге місце посіли Лубни, Вовчицький ліцей, а третіми були учні спеціалізованої школи №1 з Зінькова. Переможці отримали кубки, медалі, дипломи та сувеніри від Національного олімпійського комітету України.