Военкомат Центр зайнятості АМУ
Обговорили тарифи та якість надання житлово-комунальних послуг
2015-02-25

24-го лютого відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

Основним питанням зустрічі стало обговорення тарифів та якості надання житлово-комунальних послуг населенню нашого міста. По даному питанню присутніх інформували перший заступник міського голови Сергій Павленко, голова житлового кооперативу «Миргород» Олександр Залєський та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Ольга Казімірова.

Після жвавого обговорення членами громадської ради було прийнято рішення переформатувати діючу комісію, що вивчає економічне обґрунтування тарифів та якості надання комунальних послуг, і звернутися до Полтавської обласної ради з пропозицією модернізації водо- та тепломереж Миргорода.

Наступним питанням був розгляд пропозицій щодо внесення змін у Положення про громадську раду, які запропонував представник ММГО "Турбота" Євгеній Перепелиця. Після обговорення присутні вирішили детально вивчити усі зміни та проголосувати за них на наступному засіданні.

Після цього голова громадської ради Валентина Фененко прозвітувала про роботу Ради у 2014 році. Усі присутні одноголосно визнали діяльність ради задовільною.

На останок було затверджено план роботи громадської ради на поточний рік та призначено дату наступного засідання. Наступного разу громадська рада збереться 19 березня.

 

Відділ організаційної та інформаційної роботи

Фото Віри Явтушенко

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

15 листопада 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесята сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net