Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новини кікбоксингу
2016-07-12

07-10 липня проходив відкритий турнір м. Харкова з кікбоксингу К-1 та таїландського боксу, який зібрав найсильніших бійців з усієї України. Надзвичайно вдало виступили на цих змаганнях бійці Миргородського спортивного клубу «Muay Thai - Mirgorod», тренери Анатолій та Віктор Бужин. Як завжди, наші земляки показали високий рівень, та стали чемпіонами і призерами у вікових категоріях!

Чемпіонами турніру стали: Рудченко Ігор - 45 кг., Калініченко Дмитро - 33 кг., Тютюнник Валерій - 60 кг., Мельник Владислав - 60 кг. серед ПРО-АМ,           Магденко Богдана - 71 кг.

Срібними призерами стали: Якименко Михайло - 47 кг., Дроботенко Максим - 51 кг., Щелєв Артур - 75 кг.

Бронзу завоювали: Фененко Анна - 48 кг., Михальський Данило - 41 кг., Макаренко Роман - 39 кг., Звірко Олександр - 31 кг,  Коваленко Роман - 35 кг.