Военкомат АМУ
Навчання під лозунгом натхнення і дружби
2015-09-30

Уже в котрий раз Центр естетичного виховання широко відчинив двері для юних, талановитих та завзятих першокласників. Вітаючи на урочистому параді-перекличці викладачів та вихованців Центру з новим 2015-2016 навчальним роком його директор Наталія Ночна побажала, щоб і цьогоріч навчання було цікавим, насиченим подіями та творчими здобутками.

- Наш заклад впевнено крокує в рядах найкращих позашкільних закладах України, - підсумувала досягнення вихованців Наталія Іванівна. - В минулому навчальному році наші гуртківці здобули вагомі перемоги у п’ятнадцяти обласних, дванадцяти всеукраїнських та чотирьох міжнародних конкурсах. Особливо активними були гуртки декоративно-прикладного мистецтва «М’яка іграшка», «Чарівний бісер» і «Майстриня», хореографічні колективи «Променад» і «Веснянка» і, звичайно ж, цирковий гурток «Мрія». Незабутнє враження на миргородців справила ювілейна програма народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика». А народна студія естрадного вокалу «Соняшник» здобула на міжнародному фестивалі у серпні два перших, два других і чотири третіх місця. Шестеро найталановитіших вихованців Центру естетичного виховання відпочивали у дитячому таборі в Німеччині та Польщі.

Отож і нинішнього навчального року досвідчені педагоги й гуртківці прийняли у свій дружній колектив нових вихованців. І за доброю традицією відпустили в небо свої найпотаємніші і найзаповітніші мрії разом з різнокольоровими повітряними кульками. Своє прагнення до дружби і творчої співпраці діти виразили яскравими паперовими сердечками якими прикрасили символічне дерево.

Віра ЯВТУШЕНКО

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

У системі електронних публічних закупівель ProZorro з'явилося нове електронне поле “класифікація суб’єктів господарювання”

     
     
Скликається громадська рада

24 травня 2019 року о 13:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net