Военкомат АМУ
Навчання під лозунгом натхнення і дружби
2015-09-30

Уже в котрий раз Центр естетичного виховання широко відчинив двері для юних, талановитих та завзятих першокласників. Вітаючи на урочистому параді-перекличці викладачів та вихованців Центру з новим 2015-2016 навчальним роком його директор Наталія Ночна побажала, щоб і цьогоріч навчання було цікавим, насиченим подіями та творчими здобутками.

- Наш заклад впевнено крокує в рядах найкращих позашкільних закладах України, - підсумувала досягнення вихованців Наталія Іванівна. - В минулому навчальному році наші гуртківці здобули вагомі перемоги у п’ятнадцяти обласних, дванадцяти всеукраїнських та чотирьох міжнародних конкурсах. Особливо активними були гуртки декоративно-прикладного мистецтва «М’яка іграшка», «Чарівний бісер» і «Майстриня», хореографічні колективи «Променад» і «Веснянка» і, звичайно ж, цирковий гурток «Мрія». Незабутнє враження на миргородців справила ювілейна програма народного ансамблю сучасного танцю «Екзотика». А народна студія естрадного вокалу «Соняшник» здобула на міжнародному фестивалі у серпні два перших, два других і чотири третіх місця. Шестеро найталановитіших вихованців Центру естетичного виховання відпочивали у дитячому таборі в Німеччині та Польщі.

Отож і нинішнього навчального року досвідчені педагоги й гуртківці прийняли у свій дружній колектив нових вихованців. І за доброю традицією відпустили в небо свої найпотаємніші і найзаповітніші мрії разом з різнокольоровими повітряними кульками. Своє прагнення до дружби і творчої співпраці діти виразили яскравими паперовими сердечками якими прикрасили символічне дерево.

Віра ЯВТУШЕНКО

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net