Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргород долучився до процесу децентралізації системи держархбудконтролю
2018-04-21

У рамках децентралізації системи держархбудконтролю нові містобудівні повноваження отримало ще два міста України. 20 квітня, під час круглого столу з мерами міст Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, Миргородський міський голова Сергій Соломаха і Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький підписали відповідні акти передачі справ.

«Відсьогодні вже 94 громади України самостійно контролюють містобудівні процеси на своїй території. І хоча процес децентралізації наразі йде не так активно, як це було на початку реформи, однак він все ж таки триває та демонструє позитивні результати. Для Миргорода та Кролевця нові функції – це додаткові можливість розвивати малий та середній бізнес, створювати комфортні умови та надавати якісні адміністративні послуги у сфері будівництва своїм жителям. Держархбудінспекція у роботі з суб’єктами містобудування дотримується принципів відкритості, прозорості та постійного діалогу. Сподіваюся, що і ці нові інспекції працюватимуть за такими ж стандартами. Адже це єдиний можливий шлях якісного розвитку галузі», – зауважив Олексій Кудрявцев.

Громадам передано повноваження щодо об’єктів незначного класу наслідків. Це приватне житло, господарські споруди, дачні будинки, невеликі бізнес-об’єкти, тобто переважна частина будівництва цих населених пунктів.

Новоутворені органи реєструватимуть дозвільні документи на початок виконання будівельних робіт, проводитимуть перевірки на будмайданчиках та прийматимуть готові об’єкти в експлуатацію. Крім того, інспекції матимуть право зупиняти самочинні будівництва та притягувати порушників законодавства до відповідальності.

З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю у місті Миргород можна звертатися за адресою: вул. Старосвітська, 22/5, тел 5-25-25.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
     
Запрошуємо на тематичний захід до Дня пам’яті жертв голодомору

Щороку, наприкінці листопада ми вшановуємо жертв кількох голодоморів. Тематичний захід відбудеться у п'ятницю, 22-го листопада, у сквері Пам'яті жертв голодомору, що у мікрорайоні Личанка. Початок об 11.00. 

     
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net