Военкомат
Міжнародний саміт мерів: співпраця заради економічного зростання
2018-10-09

Міський голова Сергій Соломаха бере участь у Міжнародному саміті мерів, що проходить 9 жовтня у м. Київ, де українські та закордонні мери обговорюють власні історії успіху, а також новітні рішення модернізації їхніх міст. Серед гостей саміту - понад 100 українських градоначальників, іноземні експерти та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів.

Третій рік поспіль на Саміті  зустрічаються мери з усієї України, їхні закордонні колеги, лідери місцевого самоврядування та інноваційна бізнес-спільнота задля пошуку рішень міських проблем. Тема цьогорічного Саміту- “Співпраця заради економічного зростання”, і особлива увага присвячена партнерству з бізнесом.

Формат заходу дає змогу не лише познайомитися з успішними кейсами залучення бізнесу та громади до змін у містах Польщі, Німеччини, Фінляндії, Норвегії, США, а також продемонструвати досягнення українських міст, зокрема модернізації водопостачання, їх інфраструктурні, ревіталізаційні, сміттєпереробні та інші проекти. Уперше в Україні, у рамках Міжнародного саміту мерів, Western NIS Enterprise Fund спільно з компанією BigBoard проводиться соціальна кампанія «Яка ідея змінить твоє місто?».  Її  мета -  залучення громадян, спільнот та бізнесу для генерування і в подальшому впровадження ідей, які змінюватимуть наші міста. Усі подані ідеї будуть передані мерам міст для подальшого розгляду і впровадження. Стало відомо, що у трійці найпрогресивніших є ідея миргородки Тетяни Шапочки - використання альтеративних джерел енергії, які можна виготовити власноруч, наприклад, з пляшок. Її проект відібрали до переможних ідей та передали міському голові Сергію Соломасі для втілення в громаді. Жінка має маленьку донечку, тому на заході не змогла бути присутньою. Але міський голова вітає землячку та дякує за її активність і бажання змінювати  своє місто.

«Незалежно від того, у якому місті ти живеш, воно – твоє, і ти можеш його творити. Громада – це додатковий людський капітал для мерів, а бізнес – генератор інновацій. Реалістично, мери не можуть вирішити все й одразу. Тому ми хочемо ініціювати новий механізм збору ідей для міста на Міжнародному саміті мерів, після проведення якого передаватимемо ідеї мерам. А далі найпрогресивніші з них слід втілити в життя», – зазначила Ірина Озимок, засновниця Міжнародного саміту мерів.

Захід відбувається у партнерстві з Асоціацією “Енергоефективні міста України” та Асоціацією малих міст України.

Міжнародний саміт мерів – щорічний захід, що об’єднує мерів міст, керівників органів місцевого самоврядування та експертів з місцевого розвитку задля створення міжнародної платформи, що сприятиме інноваціям та якісному управлінню містами задля підвищення якості життя громадян.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на "Круглий стіл"

14 грудня о 10.00 годині у залі засідань міської ради з нагоди  Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відбудеться засідання «круглого столу» за участю міського голови, активу міських громадських організацій, представників структурних підрозділів міської ради, Пенсійного фонду України, медичних та аптечних закладів

     
     
Увага! Скликається сесія!

21 грудня 2018 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається сорок друга сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Скликається Громадська рада

13 грудня 2018 року о 14:00 у залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської ради. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net