Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Харківські зорі. Осінь 2016"
2016-11-14

У Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі сучасного мистецтва "Харківські зорі. Осінь 2016" взяли участь учні єдиного в Україні відділення гітари Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця.  За підсумками конкурсу Ярослав Моргун (викладач Оксьоненко Л.А.) став лауреатом другої премії, а Юрій В’язінько (викладач Касьяненко М.М.) отримав першу премію. Переможцям було вручено грамоти та чудові нагороди у вигляді кубків, а їхні викладачі отримали дипломи.

За тиждень у Києві на всеукраїнському конкурсі гітаристів ім.Івана Коваленка "Боярський Хрещатик-2016" ті ж самі учні ще раз підтвердили дуже високий рівень викладання у Миргородській музичній школі: Ярослав Моргун посів ІІІ місце, а Юрій В’язінько отримав гран-прі конкурсу та запрошений для участі у гала-концерті, що відбудеться 19 листопада.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні відвідувачі Пенсійного фонду!

Для одержання послуг в умовах продовження карантину в органах Пенсійного фонду запроваджено попередній запис на прийом до спеціалістів відділів обслуговування громадян.

     
     
Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень (ОНОВЛЕНО)

 УВАГА!!! Тимчасові графіки руху пасажирських перевезень  з 25 травня 2020 року

     
     
До уваги суб’єктів господарювання!

При відновленні діяльності об'єктів торгівлі та побутового обслуговування, просимо користуватися вимогами Постанов головного державного санітарного лікаря України:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net