Военкомат
Дитяче свято у сквері відпочинку
2018-06-11

Дитячий майданчик у міському парку «Дружба» наповнюється новими ігровими елементами. Минулої неділі у цій зоні відпочинку відкрили п'ятий ігровий дитячий майданчик. З цієї нагоди в парковій території відбулося розважальне святкове дійство.

10 червня у парковій зоні лунала музика та дитячий сміх. Для дітвори влаштували розважальну програму та відкрили оновлений дитячий майданчик. Цьому сприяли ініціативні батьки та народний депутат Олег Кулініч. З його допомогою цей міський парк перетворюється на облаштоване та привабливе місце для відпочинку з дітьми на свіжому повітрі. Перерізаючи символічну стрічку міський голова Сергій Соломаха подякував Олегу Івановичу за допомогу у вирішенні різних питань в життєдіяльності громади і особливо тих, що стосуються підростаючого покоління.

Недільного дня для дітвори влаштували цікаві спортивні ігри, майстер-класи, розваги, атракціони  та пригощали солодощами. З концертною програмою та майстер-класами виступили  вихованці Центру естетичного виховання Миргорода, а також юні аматори колективу народного танцю "Хамелеон" смт. Ромодан.

Учасниками святкового заходу стали найменші жителі міста та гості з сіл. Про їх підвіз потурбувалися сільські голови. Різноманітні змагання, конкурси, розваги на надувних батутах, гойдалках, перегляд відеофільму на проекторі та пригощання солодощами – такою насиченою була програма святкового дійства.

Як підкреслив Олег Кулініч, дуже радий, що у Миргороді є таке місце, яке дійсно створює місцевим мешканцям позитивний настрій і де можна проводити сімейний відпочинок. Приємно, що батьки також  долучаються до організації активного та цікавого дозвілля малечі. Будемо і далі працювати, щоб паркова зона ставала ще більш комфортною і цікавою, особливо для маленьких миргородців, сказав народний депутат.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

18 червня рух міського пасажирського транспорту у напрямку вул. Свидницького буде здійснюватися в об'їзд:

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкт: «Капітальний ремонт мереж дощової каналізації у м. Миргород Полтавської області (1 черга)».

     
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 12 червня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень

Чи підтримуєте ви можливе добровільне приєднання територіальних громад сільських рад до Миргорода?
[Перегляд результатів]

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net