Военкомат Центр зайнятості АМУ
До річниці виведення військ з Афганістану
2015-02-16

Щороку 15 лютого, в день виводу радянських військ із Афганістану, біля пам’ятників воїнам-інтернаціоналістам збирається громадськість, до їх підніжжя лягають квіти. Ми віддаємо шану тим, хто без вагань підкорився наказу і мужньо ніс солдатську службу в чужій країні.

Наш святий обов’язок – ніколи не забувати земляків, які загинули в Афганістані, гідно вшановувати тих, хто повернувся додому, рухатися далі на шляху мирної розбудови незалежності нашої країни й вчити молодь правді життя. З нагоди 26-ї річниці виведення військ з Афганістану члени Миргородської спілки ветеранів зібралися на звітну конференцію. Розпочали захід із вшанування хвилиною мовчання тих, хто загинув в тій війні, яка тривала 9 років.  Звертаючись до присутніх, міський голова Сергій Соломаха  подякував воїнам-інтернаціоналістам за активну громадську діяльність. Значну роботу афганці проводять у плані патріотичного виховання молоді,  передаючи молоді досвід чужої війни війни. А це для нашої майбутньої перемоги  має неабияке значення.  Ветерани спілки висловлювали надію на те, що війна, яка нині триває в Україні, закінчиться якнайскоріше, що агресор дотримається вимог «Мінських угод».  На засіданні  було  обговорено організаційні питання  в діяльності спілки та завршення будівництва нового памятника воїнам- інтернаціоналістам.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

15 листопада 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесята сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net