Военкомат Центр зайнятості АМУ
Депутати міської ради "За" передачу ОКВПВКГ "Миргородводоканал" громаді Миргорода
2019-07-12

Ключовою темою позачергової сесії міської ради була ситуація на ОКВПВКГ "Миргородводоканал", а підсумком засідання - ухвалене звернення до Полтавської обласної ради щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода ОКВПВКГ "Миргородводоканал".

12 липня відбулася позачергова 46-а сесія, якій передувало засідання погоджувальної ради. Вів засідання міський голова Сергій Соломаха. Депутати працювали у відкритому режимі. Порядок денний сесії, після обговорення, складався з 5 питань:

  1. Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року №277 "Про міський бюджет на 2019 рік".
  2. Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.
  3. Про внесення змін до рішення  21 сесії міської ради 7 скликання від 27 лютого 2017 року №5 "Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та модернізації об'єктів інфраструктури міста Миргород на 2017-2021 роки".
  4. Про звернення до Полтавської обласної ради щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода ОКВПВКГ "Миргородводоканал".
  5. Про звернення до Полтавської обласної ради щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Миргорода Миргородського паливного складу ОКВКП "Полтавапаливо".

Перші питання стосувалися технічних змін до програм, які фінансуються з місцевого, обласного та державного бюджетів. Ці проекти були підтримані одноголосно.

Наступні питання стосувалися подальшої роботи комунальних підприємств. Найбільш гостро йшлося про водозабезпечення та послуги ОКВПВКГ "Миргородводоканал". Як відомо, вже не один рік це важливе для миргородців питання не можуть вирішити. Місто готове прийняте підприємство на баланс, але в області не поспішають допомогти.  Кількарічні перемовини про передачу "Водоканалу" місту теоретично в області підтверджують, але фактично нічого не виконується. Перебої у системі водопостачання та незадовільна якість води завдають чимало незручностей жителям міста. Нещодавня аварія на артезіанській свердловині водозабору №2, який забезпечує водою близько вісімдесяти відсотків міста, спричинила ще більшу соціальну напругу серед населення. І чим далі це питання затягуватиметься, тим гіршатиме ситуація, - підтримали позицію міського голови депутати. Тому на позачерговій сесії було ухвалено звернення до Полтавської обласної ради, яким вимагають скасувати рішення двадцять третьої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради від 21 грудня 2018 року № 988 "Про припинення в результаті реорганізації обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Миргородводоканал" шляхом приєднання до комунального підприємства Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" та передати цілісний майновий комплекс "Обласне комунальне виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Миргородводоканал" зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області у комунальну власність територіальної громади м. Миргорода.

 Текст Звернення

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net