Военкомат Центр зайнятості АМУ
Із засідання депутатської комісії
2019-03-12

12 березня в залі засідань міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики. Ключове питання обговорення - складова тарифу на теплопостачання для Миргорода.

У ході обговорення пропозицій до порядку денного було включено такі питання:

  • про стан виконання доручення комісії підприємству "Миргородводоканал" щодо ліквідації наслідків аварії біля "Лакомки";
  • спилювання аварійних дерев біля житлового будинку по вул. Гоголя, 88;
  • розгляд проекту щодо укомплектування штатів ВЖКГ;
  • про формування тарифу на теплову енергію обласному комунальному підприємству теплового господарства „Миргородтеплоенерго”; 
  • розгляд звернення представників чорнобильської організації про виділення приміщення для роботи громадської спілки.

Під час обговорення перших двох питань, в яких взяли участь громадяни, які і порушили ці теми, комісія доручила відповідальним керівникам комунальних установ виконати відповідні роботи до 15 березня.

Головним питанням засідання було обговорення складової тарифу на тепло. На виконання доручень попереднього засідання профільної комісії представники ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" підготували документацію та пояснювали складову тарифу на тепло. Вони повідомили, що зменшений  тариф буде уведено в дію з 21 березня. Під час дискусійного обговорення, члени комісії  ставили ряд запитань, більшість яких залишилися без відповіді. Також було повідомлено, що тарифне питання буде розглянуто  на засіданні обласної комісії, куди запрошені і представники Миргорода. Повідомили на комісії і про те, що 14 березня в Миргород приїде аудитор, який зустрінеться з виконавцем робіт за проектом по реконструкції котельні у "Авіамістечко" та жителями цього мікрорайону.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net