Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання Спостережної ради проекту "ПРОМІС"
2019-05-15

15 травня міський голова Сергій Соломаха бере участь у засіданні Спостережної ради проекту "ПРОМІС". Учасники підбивають підсумки, заслуховують висновки та рекомендації оцінювання діяльності Проекту, проведеного Міністерством міжнародних справ Канади. Засідання проходить за участі Посла Канади в Україні пана Романа Ващука, депутата міста Едмонтон пані Бев Еслінгер, виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана, представників Мінрегіонбуду та Мінекономіки, усіх міст-партнерів та команди Проекту.

Демократичне врядування і місцевий розвиток – основні напрямки проекту "ПРОМІС", який  розпочав п'ятий рік роботи в Україні. Результати заходів, проектні продукти, що допомагають містам позиціонувати себе та багато інших активностей, запитів, потреб і можливостей обговорюють на засіданні Спостережної ради проекту "ПРОМІС".

Завдяки Проекту у Миргороді підвищено результативність співпраці міської влади з підприємцями ти громадським сектором, розповів міський голова. Він виокремив таку особливість ПРОМІСу, як його виняткову спрямованість у практичну площину. У ході обговорення результатів впровадження Проекту у Миргороді виник діалог Сергія Соломахи із Олександром Слобожаном щодо використання можливості отримати для міста додаткові ресурси із екологічного фонду. Цю актуальну для Миргорода тему запланували обговорити вже найближчим часом - на базі Миргорода відбудеться виїзне засідання профільного відомства.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net