Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання Спостережної ради проекту "ПРОМІС"
2019-05-15

15 травня міський голова Сергій Соломаха бере участь у засіданні Спостережної ради проекту "ПРОМІС". Учасники підбивають підсумки, заслуховують висновки та рекомендації оцінювання діяльності Проекту, проведеного Міністерством міжнародних справ Канади. Засідання проходить за участі Посла Канади в Україні пана Романа Ващука, депутата міста Едмонтон пані Бев Еслінгер, виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана, представників Мінрегіонбуду та Мінекономіки, усіх міст-партнерів та команди Проекту.

Демократичне врядування і місцевий розвиток – основні напрямки проекту "ПРОМІС", який  розпочав п'ятий рік роботи в Україні. Результати заходів, проектні продукти, що допомагають містам позиціонувати себе та багато інших активностей, запитів, потреб і можливостей обговорюють на засіданні Спостережної ради проекту "ПРОМІС".

Завдяки Проекту у Миргороді підвищено результативність співпраці міської влади з підприємцями ти громадським сектором, розповів міський голова. Він виокремив таку особливість ПРОМІСу, як його виняткову спрямованість у практичну площину. У ході обговорення результатів впровадження Проекту у Миргороді виник діалог Сергія Соломахи із Олександром Слобожаном щодо використання можливості отримати для міста додаткові ресурси із екологічного фонду. Цю актуальну для Миргорода тему запланували обговорити вже найближчим часом - на базі Миргорода відбудеться виїзне засідання профільного відомства.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Громадське обговорення!

До уваги мешканців Миргородської міської територіальної громади!

     
     
Громадські слухання

Запрошуємо до участі в громадських слуханнях мешканців сіл Дібрівка, Показове, Стовбине

     
     
Засідання виконавчого комітету
 10 березня 0 9.00  скликається черговий виконком
     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net