Военкомат
Із засідання виконавчого комітету
2018-06-14

Заходи щодо покращення стану благоустрою місць масового відпочинку та підсумки двомісячника озеленення, чистоти  і благоустрою в Миргороді обговорили на засіданні виконавчого комітету, що провів міський голова Сергій Соломаха 14 червня.

Із 02 квітня по 01 червня, відповідно до розпорядження міського голови, в Миргороді проводився двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою. Чи виконали заплановані види і обсяги робіт доповідав начальник ВЖКГ Михайло Коркішко.(Текст доповіді).

За його словами, до участі у двомісячнику залучалися підприємства, установи, організації, приватні підприємці, які здійснюють свою діяльність на території міста, а також жителі всіх мікрорайонів, як багатоповерхової забудови так і приватного сектору. Проте вже традиційно основне навантаження припало на комунальні підприємства, адже обсяг робіт дуже великий. Перелік необхідних завдань сформований на увесь період двомісячника «підганявся» чи не щодня.  Серед основних видів робіт – дорожні роботи, нанесення розмітки, очистка ливневої каналізації, ремонт зовнішнього освітлення, підготовка міського пляжу до літнього сезону, прибирання вулиць, дворів, кладовищ від сміття, догляд за деревами, підготовка та утримання клумб і газонів.

Під час обговорення поданої інформації та реального санітарного стану міста,  Сергій Соломаха розкритикував роботу комунальних служб за невиконання комплексу робіт із благоустрою та озеленення, а також за неналежне прибирання міста та незавершений до цього часу поточний ремонт доріг. До 1 липня міський голова дав термін завершити запланований комплекс заходів та доручив відділу житлово-комунального господарства посилити контроль за наведенням та підтриманням належного санітарного стану в місті.

На засіданні виконавчого комітету також було розглянуто та ухвалено рішення з питань підприємницької діяльності, архітектури та інших поточних питань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо відсвяткувати державні свята!

Шановні миргородці та гості міста!

Запрошуємо відсвяткувати державні свята: 23 серпня о 10 годині у сквері Козацької Слави відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора, а 24-го серпня о 10 годині біля пам'ятника Т.Шевченку - урочистості до 27-ї річниці Незалежності України. Святкування Дня Незалежності продовжаться вечірнім концертом на центральній площі, початок о 19 годині.

     
     
Відділ освіти інформує:

План заходів до Дня знань у закладах загальної середньої освіти м. Миргород у 2018-2019 навчальному році:

     
     
Увага! Конкурс на визначення виконавця будівельних робіт!

Оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net