Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді вшанували пам’ять жертв Голокосту
2021-01-27

27 січня відбулося покладання квітів до меморіалу "Скорботна мати". У скорботному заході взяли участь представники міської та районної влади, члени громадської організації "Миргородська єврейська громада". Хвилиною мовчання учасники акції вшанували невинно винищених нацистами жертв Голокосту.

27 січня миргородці разом з усією світовою спільнотою вшанували пам'ять жертв Голокосту – мільйонів людей єврейського та інших народів Європи, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау в Освенцімі на території сучасної Польщі. Генеральна Асамблея ООН оголосила 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту, щоби наступні покоління зберегли пам'ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду.

З нагоди цієї трагічної дати миргородці поклали квіти до пам'ятника "Скорботна мати". Адже саме тут восени 1941 року було розстріляно мирне населення міста, в основному це були євреї - жінки, діти, літні люди. Від рук нацистів тоді на цьому місці загинули понад 500 людей.

В нашій історії багато трагічних сторінок. І доки живе пам'ять - ми пам'ятаємо. А ще цього дня ми не лише згадуємо жертв війни та Голокосту, але й маємо вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах толерантності та взаємоповаги, духовного подвигу заради врятування життя людей, зазначив секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді станом на 29 вересня 2022 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

3 жовтня 2022 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба в працівниках по м. Миргород та Миргородській громаді  станом на 28 вересня 2022 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net