Военкомат АМУ
П’ятий сонячний годинник ковалі подарували миргородцям
2018-08-20

18 серпня у Миргороді відбувся п’ятий Український ковальський фестиваль ножових майстрів.  Цього разу майже 40 ковалів зібралися у Миргороді аби продовжити ідею їхнього наставника, засновника фестивалю, загиблого в АТО коваля з с. Трудолюб Петра Федоряки – створити у Миргороді алею сонячних годинників.

Під час урочистого відкриття міський голова Сергій Соломаха привітав учасників і гостей фестивального дійства та висловив подяку всім, хто долучився до організації і проведення у Миргороді такого заходу. Висловив щире співчуття рідним загиблих в АТО ковалів. "Сонячні годинники, виготовлені в пам'ять про небесних ковалів  та подаровані миргородцям, нагадуватимуть про героїзм українських воїнів, які віддали життя за краще майбутнє. Вічна пам'ять і слава Героям!",- сказав Сергій Соломаха.

Фестиваль проходив у зеленій зоні та дивував насиченою програмою: шабельним турніром, змаганням лучників, виготовленням мачети, показовими виступи федерації "Кендзюцу", метанням ножів, дитячою кузнею, обрядом "кування весілля, майстер-класами з лиття бронзи та гончарювання, благодійним аукціоном, виступами творчих колективів міста та запрошених артистів.

За традицією, що склалася, майстри на ковальському фестивалі зібрали п'ятий сонячний годинник. Його основу підготували в кузні Петра, а окремі елементи доробили під час фестивалю, - розповів коваль з Трудолюба Роман Марюта.

Дарувати часомір місту — це задум загиблого в АТО коваля із Трудолюба Петра Федоряки, який був засновником фестивалю. Чотири годинники вже встановлені і прикрашають територію міста, - сказав співорганізатор і меценат фестивалю Дмитро Горячкін. П'ятий кований часомір стане черговим подарунком ковалів Миргороду.

Ковальський патріотичний захід, котрий проводиться на честь загиблих на сході країни ковалів, розпочався фестивальною ходою центром міста  та вирував упродовж дня на набережній Хоролу у містечку майстрів під музику місцевих та спеціально запрошених артистів.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

"Круглий стіл" з активістами громадських чорнобильських організацій

     
     
Все про ОСББ

Запрошуємо голів будинкових комітетів, голів та членів правління ОСББ, ініціативні групи на зустріч з координатором проекту ПРООН HOUSES Вікторією Курилко, що відбудеться 23 квітня у актовій залі міської ради

     
     
Конкурс по відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин

Відділ житлово–комунального господарства міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин на території м. Миргород Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net