Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відбулося розширене засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва
2017-01-23

   23 січня  в залі засідань міської ради відбулося розширене засідання координаційної  ради з питань розвитку підприємництва. Причиною для проведення засідання  було звернення 200 суб'єктів господарської діяльності м. Миргорода до   депутата міської ради Олени Булойчик з проханням розглянути питання  зменшення   ставки єдиного податку для платників 2-ї групи в зв’язку з важкою економічною ситуацією в розвитку малого бізнесу.

На нараду, яку  провів міський голова Сергій Соломаха, були запрошені члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництвакерівники  об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг та платники  податків 2-ї групи, представники  Миргородської ОДПІ Головного управління ДФС  у Полтавській області та керівники відповідних служб міської ради. В ході обговорення  вирішили зменшити ставку єдиного податку для платників 2-ї групи з 20 до 10 відсотків з умовою збереження кількості найманої праці.  Дана пропозиція буде розглянута на сесії міської ради.

            На засіданні розглянули також  питання  щодо соціального внеску до  Пенсійного Фонду, юридичних питань в діяльності КП "Спецкомунтранс",  зменшення ставки єдиного податку для платників податку 3-ї групи та інші питання. У подальшому заплановано проведення семінарів для підприємців за участю працівників  відповідних  служб.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net