Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання «Жіночого клубу»
2019-03-21

20 березня панянки з Університету третього віку відвідали засідання «Жіночий клуб», яким керує арт-коуч, мотиваційний тренер і автор методу «Імпровізований малюнок» Катерина Кузнецова. Вона розповіла, що допомагає своїм учасникам  бути успішними, реалізовувати свої таланти і здібності в житті, дає кожному відвідувачу шанс перевершити себе, створити взаємовідносини з собою та світом, дає віру і впевненість у власних силах.

Основна мета діяльності клубу – спілкування і згуртування жінок для задоволення їх творчих, вікових, культурних та інших інтересів. Це обмін досвідом, створення нових можливостей для роботи та відпочинку активних жінок, гарний привід зустрітися з цікавими людьми і послухати корисну інформацію.

На засіданні «Жіночого клубу» присутні мали змогу надихнутися поезією Ліни Костенко, поговорити про здоровий спосіб життя, про міжнародний  день щастя та на жіночі теми.

Панянки з Університету третього віку залишилися дуже задоволеними програмою зустрічі, отримали масу позитивних емоцій і  вражень та висловлювали слова щирої подяки керівнику Катерині Кузнецовій.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Планові відключення електропостачання

З 24 по 27.06.2019 р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Графік вручення атестатів у ЗЗСО Миргорода

Урочистості з нагоди вручення атестатів у ЗЗСО відбудуться:

     
     
До уваги керівників АЗС м. Миргорода!

Роз'яснення з питань отримання ліцензії на виробництво, зберігання, оптову торгівлю пальним 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net