Военкомат Центр зайнятості АМУ
Виставка сувенірних виробів
2018-04-25

У Миргородському літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі  відкрилась виставка декоративно-вжиткового мистецтва. Понад 50 виробів з дерева, прикрашених художнім розписом, представили працівники сувенірного цеху Миргородського лісового господарства.

Більшість виробів –  предмети для використання в побуті: цукорниці, сільнички, кавниці, кухонні дощечки та полички, а також декоративні вази, скриньки, скарбнички, іграшки та багато іншого. Все – веселе, життєрадісне, сонячне, святкове, розписане чудовими казковими різнобарвними квітами, ніби літо вже зазирнуло у виставкову залу музею. 

Про своє підприємство, про роботу сувенірного цеху ДП «Миргородський лісгосп» розповіла інженер-технолог Галина Вікторівна Кирій, а мистецтвознавець Наталія Іванівна Беркута поділилася своїми спогадами про відкриття експериментального цеху для виготовлення сувенірної продукції, висловила свої враження від виставки.

Всі речі, представлені на виставці, створені з екологічно чистого дерева, приємні на вигляд і на дотик. Більшість присутніх зійшлися на думці, що кожна жінка хотіла б мати такі речі в своєму господарстві, адже вони створюють гарний настрій та  затишок в оселі.

Запрошуємо миргородців та гостей міста відвідати виставку, яка триватиме до 24 травня.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net