Военкомат Центр зайнятості АМУ
Виставка сувенірних виробів
2018-04-25

У Миргородському літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі  відкрилась виставка декоративно-вжиткового мистецтва. Понад 50 виробів з дерева, прикрашених художнім розписом, представили працівники сувенірного цеху Миргородського лісового господарства.

Більшість виробів –  предмети для використання в побуті: цукорниці, сільнички, кавниці, кухонні дощечки та полички, а також декоративні вази, скриньки, скарбнички, іграшки та багато іншого. Все – веселе, життєрадісне, сонячне, святкове, розписане чудовими казковими різнобарвними квітами, ніби літо вже зазирнуло у виставкову залу музею. 

Про своє підприємство, про роботу сувенірного цеху ДП «Миргородський лісгосп» розповіла інженер-технолог Галина Вікторівна Кирій, а мистецтвознавець Наталія Іванівна Беркута поділилася своїми спогадами про відкриття експериментального цеху для виготовлення сувенірної продукції, висловила свої враження від виставки.

Всі речі, представлені на виставці, створені з екологічно чистого дерева, приємні на вигляд і на дотик. Більшість присутніх зійшлися на думці, що кожна жінка хотіла б мати такі речі в своєму господарстві, адже вони створюють гарний настрій та  затишок в оселі.

Запрошуємо миргородців та гостей міста відвідати виставку, яка триватиме до 24 травня.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net