Военкомат Центр зайнятості АМУ
Стрітення
2015-02-13

За народними віруваннями, 15 лютого зима з літом зустрічається. Під час зустрічі стара баба Зима і молода дівчина Літо сперечаються між собою, кому йти , а кому вертатись. Якщо до вечора стане тепліше, Літо переспорило Зиму, а як холодніше, - Зима. Ясна і тиха погода в цей день віщує добрий урожай на полях і роїння бджіл. Вітер- погана ознака. Відлига - жди пізньої весни.

Біблія розповідає, що коли маленькому Ісусові було сорок днів, батьки принесли Його згідно із Законом до храму. У той час у Єрусалимі жила праведна та благочестива людина на ймення Семен. Бог обіцяв йому, що він лише тоді помре, коли побачить Месію. Семен із радістю зустрів Дитятко. Узявши Ісуса на руки, Семен сказав: "Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм" . Так зустрівся (звідси Стрітення) старий Семен із Владикою Неба і Землі.

У цей день у церквах України святять воду і свічки. Посвячені на Стрітення свічки звалися "громичними", бо їх запалювали і ставили перед образами під час грози, щоб оберегти людей і худобу. Ці ж свічки давали в руки вмираючому, коли читали відхідну молитву. Освяченій у церкві воді приписувалася магічна сила. За народним уявленням, це цілюща вода. Нею натирали хворі місця.

Екологічний прес-центр ЦЕНТУМу

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net