Военкомат Центр зайнятості АМУ
Роз’яснення про субсидії
2019-03-14

У читальній залі Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д.Гурамішвілі для студентів Університету третього віку відбувся плановий захід - зустріч із представником управління соціального захисту населення, завідуючою сектору прийому громадян Ю. Г. Гуйван під назвою «Все про субсидії».

Юлія Григорівна повідомила про зміни впроваджені державою: з 01 березня 2019 року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидій готівкою. Рішення щодо монетизації субсидій було прийнято Кабінетом Міністрів України 06 лютого 2019 року та доручено Пенсійному фонду виплату субсидії пенсіонерам.

 Отже, житлові субсидії у готівковій формі виплачуватимуться одночасно з виплатою пенсій. Держава передбачає, що люди, отримавши ці кошти, будуть платити за комунальні послуги вчасно. Зекономлені кошти можна залишити для себе.

 У підопічних Територіального центру було дуже багато запитань. Юлія Григорівна детально роз’яснила інформацію і дала вичерпні відповіді  на запитання та запросила на консультування до управління соціального захисту населення за адресою: вул. Гоголя,92, кабінет № 5. Сподіваємося, що ці зустрічі будуть традиційними, - повідомили в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання бюджетної комісії

13.11.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
     
Засідання регламентної комісії

  13 листопада 2019 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net