Военкомат Центр зайнятості АМУ
Про результати роботи Миргородської ОДФІ за травень 2015 року
2015-06-17

Діяльність Миргородської об’єднаної державної фінансової інспекції (далі - інспекція) протягом травня 2015 року була спрямована на здійснення державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, збереженням державного та комунального майна, забезпечення правильності ведення бухгалтерського обліку та достовірності фінансової· звітності на підконтрольних об’єктах.

Протягом травня 2015 року інспекцією проведено 3 контрольних заходи. Фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлено на загальну суму 341,13 тис. гривень.

У звітному періоді повернуто до бюджетів усіх рівнів, відшкодовано і поновлено незаконних витрат державних і комунальних ресурсів на загальну суму 30,96 тис. гривень.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень, відповідно до вимог Бюджетного кодексу до установи, під час ревізії якої виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення  на  посадових осіб будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення.

За результатами 2 контрольних заходів матеріали передані до правоохоронних органів.

Г.М. Авраменко,

в. о. начальника Миргородської об’єднаної державної фінансової інспекції

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

15 листопада 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесята сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net