Военкомат Центр зайнятості АМУ
Працювала громадська рада
2018-08-10

На черговому засіданні громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради прийняли нових членів до їїскладу та обговорили низку запланованих питань. Перше питання порядку денного про діяльність Миргородського району газопостачання ПАТ "Полтавагаз" у сфері надання населенню послуг із газопостачання перенесли, оскільки керівник, якого на зустріч з представниками громадськості запрошували офіційно, знову не з'явився. Тому на засіданні вирішили шукати інші шляхи спілкування з надавачем послуг миргородцям: письмово звернутися до обласного керівництва.

Про профілактику правопорушень серед неповнолітніх доповідали інспектор сектору ювенальної превенції Яніна Захода та начальник служби у справах дітей Євгенія Усатова. Це питання набуло широкого обговорення. Громадськість занепокоєна і стурбована поведінкою дітей і підлітків. Активісти продемонстрували фото і відеофакти "активного" дитячого відпочинку. Докази "дозвілля" дітвори використають відповідні служби для профілактичної роботи з батьками. На цьому наполягла секретар міської ради Наталія Гирка і знайшла підтримку членів громадської ради. "Разом ми повинні зробити все для того, щоб наші діти були гордістю Миргорода, а не зростали невихованими і жорстокими".

Також на засіданні начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяна Усик поінформувала про участь у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Пропонується основні три компоненти: запровадження електронного щоденника, створення та інтеграція панорамних фото на Google мапу і сайт Миргорода та встановлення і підключення камер відеонагляду.  У разі, якщо проект Миргорода пройде відбір, на його реалізацію місто отримає 600 тисяч гривень з обласного бюджету. Ще стільки ж передбачає співфінансування з міського бюджету. По кожному напрямку проектної пропозиції відбулося активне обговорення.

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net