Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Чемпіонський дубль
2015-04-22

Із 25.01.2015року стартував чемпіонат дитячо-юнацької футзальної ліги  Полтавської області серед вікових груп 1999р.н., 2002р.н., 2004р. народження.Вихованці ДЮСШ м. Миргорода взяли участь у змаганнях у всіх вікових групах. За жеребкуванням команди були розділені на підгрупи, у змаганнях взяло участь 34 команди.

У наймолодшій віковій групі юнаки ДЮСШ м. Миргорода 2004року народження вибороли право грати  у фіналі, який відбувся в м. Полтаві. До  фіналу вийшли 6-команд, які й розіграли головний приз змагань-кубок. Вихованці ДЮСШ м. Миргорода, виборюючи третє місце з командою "Фламінго" м. Комсомольськ, а зіграли з рахунком 1:1, але штрафні удари влучніше пробили гравці з м. Комсомольська. Приємно, що кращим гравцем турніру був визнаний гравець нашої команди Лещенко Владислав, який отримав приз та грамоту. Також добру гру продемонстрували гравці Шапран Тарас, Литвиненко Юрій, Непийвода Максим, Васецький Павло та інші, тренує команду  Свінціцький О.П. Переможцем змагань стала команда ФК «Полтава», на другому місці  лубенчани. У другій віковій групі (1999 рік народження) вихованці ДЮСШ м. Миргорода впевнено здолали своїх суперників у своїй підгрупі і вийшли до фіналу, який проводився 21.03.2015року у спортивній залі ЗОШ смт. В.Сорочинці. Сюди з'їхалися чотири команди. Напруга спортивних емоцій у залі могла б  зрівнятися з турніром ліги чемпіонів. До останньої хвилини ніхто з команд не знав, хто ж переміг. І ось очікувана мить розв'язки  футзального дійства. Таким чином, три команди мали в своєму пасиві по шість очок і за різницею забитих та пропущених м'ячів переможцем змагань стали  юнаки ДЮСШ м. Миргорода, на другому місці - юнаки ДЮСШ м. Гребінки, і на третьому - ДЮСШ м. Хорола. Кращим  гравцем у нашій команді визнали Хітька Дмитра,чудову гру показав Суворов Антон, Тесленко Ростислав, Ниценко Вадим, брати Маначинські Максим та Ярослав. На нагородженні команд були присутні перший заступник голови федерації футболу Полтавської області Діхтяр О.І., голова комітету дитячо-юнацького футболу області Кішик В.А., директор ДЮСШ м. Миргорода Супруненко А.П. та головний суддя змагань Олексенко В.І. Переможцям змагань було вручено кубок,  цінні призи та грамоти. І у заключній віковій групі вихованці 2002 року народження ДЮСШ м.Миргорода, також дійшли до фіналу, вигравши зональні змагання. І ось фінал, який відбувся  28.03. 2015 року у гарній спортивній залі ЗОШ с. Полив'яного. У своїй підгрупі наші гравці  зустрілися з однолітками з м. Кобеляки-2, та з командою ДЮСШ із Лубен, в яких одержали перемоги і вийшли до фіналу, в якому  миргородська дружина вела запеклу боротьбу з першою командою з м.Кобеляки-1. Гра проходила з перемінним успіхом: то одна, то інша команда виходила вперед. Рахунок довго тримався нічийний - 3:3, але наприкінці зустрічі вдалішими були юнаки м. Кобеляки-1, які й забили переможний м'яч (4:3 на користь суперника) та вибороли перше місце, наші вихованці на другому і лубенчани на третьому. Слід відмітити добру гру вихованців Миргородської ДЮСШ, а саме Горбулінського Богдана, який став кращим бомбардиром турніру, Іщенка Захара, Фесенка Андрія, Лопатіна Романа, Малишева Миколи, Федорчука Гліба. Також командам і кращим гравцям було вручено цінні подарунки та грамоти. Тренує команду тренер-викладач Коваленко А.В. Велика подяка батькам учасників змагань, також дуже вдячні директору ДЮСШ м.Миргорода Супруненку А.П., старшому тренеру Сапункову О.Л. та Олексенку В.І., які допомагають юним спортсменам вийти на вищий рівень майстерності.