Военкомат
Акценти пленарного засідання
2017-02-27

27 лютого відбулося пленарне засідання 21 сесії міської ради. Загалом у порядок денний було включено 25 питань. Деякі з них депутати проголосували під час засідання. А перед початком роботи міський голова Сергій Соломаха вручив грамоту Полтавської обласної рад за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади міста Миргорода та активну громадянську позицію Леонарду Мазуркевичу, заслуженому геодезисту України, автору і  головному інженеру проекту землеустрою, розширення межі міста Миргорода. Остаточнйи варіант документу, над  яким працювали майже 6 років,  мають  затвердити парламентарії на сесії Верховної Ради у березні цього року.

Перші рішення 21 сесії міської ради стосувалися розподілу коштів з міського бюджету. 3 672 940 грн., як субвенція обласному бюджету для подальшого фінансування обласного комунального  виробничого підприємства теплового господарства “Миргородтеплоенерго” на реалізацію проекту “Модернізація теплового району “Авіамістечко” в м. Миргород Полтавської області”, в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО.

Наступні рішення ухвалили щодо  перерозподілу коштів у цільові програми по  ремонту дорожньо-мостового господарства та об’єктів благоустрою,  капітального ремонту житлового фонду, культурно-мистецького розвитку міста на 2017 рік. Одноголосно депутати проголосували  за співробітництво щодо розробки та реалізації Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки та співробітництво територіальних громад  Миргорода та селища міського типу Велика Багачка в частині спільного фінансування (утримання) інфраструктурних об'єктів. Окремими рішеннями депутати підтримали  пропозицію міського голови щодо введення до штату міської ради радника  з медичних питань та ухвалили низку рішень з земельних питань. В "різному" обговорили актуальні питання  в життєдіяльності громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє , що по результатах конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста , який відбувся 08 грудня 2017 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
     
Скликається сесія

19 грудня  2017 року о 09.00  у залі засідань міської ради скликають 33 сесію міської ради сьомого скликання.  Відповідне розпорядження № 91 -р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти!

Відділ економічного прогнозування та туризму міської ради повідомляє, що ДП "ПРОЗОРРО" постійно покращує сервіси для Замовників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net