Военкомат Центр зайнятості АМУ
Спартакіада трудових колективів - шашки
2019-02-12

9 лютого 2019 року в приміщенні шахово – шашкового відділення  міської ДЮСШ пройшли змагання з шашок в залік Спартакіади трудових колективів. Приємно відзначити, що порівняно з минулим роком збільшилась кількість учасників, з’являються нові імена серед учасників змагань. Напружена боротьба точилася як серед чоловіків так і серед жінок.

У результаті проведених змагань серед чоловіків переміг представник команди освітян – Валерій Яворовський, друге місце несподівано виборов представник команди коледжу – Віталій Лень, третє місце посів дебютант змагань представник команди ПрАТ "Миргородкурорт"  – Ігор Сіденко, який перед останнім туром посідав останнє місце, але перемога  дозволила йому посісти призове місце. У жінок лише в останньому турі було виявлено призерів змагань. Перемогла  представниця 3 ТВУЗ – Людмила Коростиленко, друге місце у представниці ТОВ "Енергофінанс" – Олени Чопенко, третє місце виборола представниця державних установ – Катерина Погребська.

           Після першого виду змагань в командному заліку попереду йде команда працівників освіти, на другому місці розташувалася команда 3 ТВУЗ і третє місце посіла команда ТОВ "Енергофінанс".

          Наступний вид змагань – зимова риболовля, запланована  16 лютого 2019 року, але все буде залежати  від погодних умов. Тож сподіваємось на морозну погоду, яка дозволить провести змагання.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net