Миргород фестивальний Военкомат
Проект благоустрою прибережної зони
2014-12-01

Ділянка проектування знаходиться в центрі міста на правому березі річки Хорол по вул.І.Ігнатенка. Ділянка з північного боку межує з садибною житловою забудовою та територією курортного містечка, з півдня – з руслом річки Хорол.

Площа ділянки, на якій планується виконати роботи з благоустрою в межах даного проекту, складає 5,0389 га. Загальна ділянка розділена на три частини:

- ділянка № 1: від межі території санаторію "Березовий гай" до межі зони благоустрою пансіонату "Райдужний" – площею 0,05262 га;

- ділянка № 2: зона благоустрою біля пансіонату "Райдужний" – площею 1,8495 га;

- ділянка № 3: від  межі зони благоустрою пансіонату "Райдужний" до мосту через річку Хорол – площею 2,6632 га.

Проектом передбачаються наступні види робіт: формування берегової лінії, формування схилів берегової зони, укріплення укосів берегової лінії, очистка акваторії від мулистих відкладів методом гідромеханізації, благоустрій прибережної зони.

- на ділянці № 1 передбачається: облаштування пішохідної доріжки, що з’єднує існуючу прогулянкову доріжку з комплексом благоустрою пансіонату "Райдужний"; газону та рядкової посадки дерев;

- на ділянці № 2 вздовж берегової лінії влаштовується набережна, вздовж якої на верхній межі укосу виконується дублююча прогулянкова доріжка з куточками; в межах ділянки передбачено розміщення дитячого майданчика

- на ділянці № 3 виконується благоустрій для тихого відпочинку у складі системи пішохідних доріжок, оглядових майданчиків та комплексного озеленення;

- для сполучення набережної з прогулянковою зоною передбачено сходи.

При вирішенні генерального плану виконується наступний комплекс благоустрою території:

- проїзди і площадки по вулиці Івана Ігнатенка виконуються з асфальтобетонним покриттям, тротуари – з бруківки;

- облаштовуються майданчики для стоянки автомобілів в кількості 16 місць, в тому числі 2 машино-місця для маломобільних груп населення.

З боку існуючої житлової забудови по вулиці Івана Ігнатенка червона лінія забудови залишається незмінною і проходить по огородженню приватних садиб.

Проектний профіль вулиці І.Ігнатенка прийнятий згідно Додатку В

ДБН В. 2.3-5-2001 "Вулиці та дороги населених пунктів" – житлова вулиця місцевого значення з проїжджою частиною шириною 6,0м, озелененими ділянками по обидва боки від проїзду шириною 2…3м та тротуарами вздовж меж червоних ліній. Відстань між червоними лініями складає 15,0м.

Для завантаження докумета у високій якості натисніть на картинку.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Подай пропозицію до Стратегії!

Запрошуємо усіх мешканців Миргорода та Миргородського району залучитися до розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки.

     
     
Шановні миргородці!

Запрошуємо на тематичний захід до 208-ї річниці від дня народження Миколи Гоголя, який відбудеться 31-го березня об 11 год біля пам'ятника класику в центрі міста. Оргкомітет

     
     

2 квітня 2017 року об 11.00 в м.Миргород біля ТЦ «Мир» до Міжнародного дня інформування про аутизм відбудеться благодійна акція «Вимкни байдужість. Увімкни блакитне».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net