Миргород фестивальний Военкомат
Проект благоустрою прибережної зони
2014-12-01

Ділянка проектування знаходиться в центрі міста на правому березі річки Хорол по вул.І.Ігнатенка. Ділянка з північного боку межує з садибною житловою забудовою та територією курортного містечка, з півдня – з руслом річки Хорол.

Площа ділянки, на якій планується виконати роботи з благоустрою в межах даного проекту, складає 5,0389 га. Загальна ділянка розділена на три частини:

- ділянка № 1: від межі території санаторію "Березовий гай" до межі зони благоустрою пансіонату "Райдужний" – площею 0,05262 га;

- ділянка № 2: зона благоустрою біля пансіонату "Райдужний" – площею 1,8495 га;

- ділянка № 3: від  межі зони благоустрою пансіонату "Райдужний" до мосту через річку Хорол – площею 2,6632 га.

Проектом передбачаються наступні види робіт: формування берегової лінії, формування схилів берегової зони, укріплення укосів берегової лінії, очистка акваторії від мулистих відкладів методом гідромеханізації, благоустрій прибережної зони.

- на ділянці № 1 передбачається: облаштування пішохідної доріжки, що з’єднує існуючу прогулянкову доріжку з комплексом благоустрою пансіонату "Райдужний"; газону та рядкової посадки дерев;

- на ділянці № 2 вздовж берегової лінії влаштовується набережна, вздовж якої на верхній межі укосу виконується дублююча прогулянкова доріжка з куточками; в межах ділянки передбачено розміщення дитячого майданчика

- на ділянці № 3 виконується благоустрій для тихого відпочинку у складі системи пішохідних доріжок, оглядових майданчиків та комплексного озеленення;

- для сполучення набережної з прогулянковою зоною передбачено сходи.

При вирішенні генерального плану виконується наступний комплекс благоустрою території:

- проїзди і площадки по вулиці Івана Ігнатенка виконуються з асфальтобетонним покриттям, тротуари – з бруківки;

- облаштовуються майданчики для стоянки автомобілів в кількості 16 місць, в тому числі 2 машино-місця для маломобільних груп населення.

З боку існуючої житлової забудови по вулиці Івана Ігнатенка червона лінія забудови залишається незмінною і проходить по огородженню приватних садиб.

Проектний профіль вулиці І.Ігнатенка прийнятий згідно Додатку В

ДБН В. 2.3-5-2001 "Вулиці та дороги населених пунктів" – житлова вулиця місцевого значення з проїжджою частиною шириною 6,0м, озелененими ділянками по обидва боки від проїзду шириною 2…3м та тротуарами вздовж меж червоних ліній. Відстань між червоними лініями складає 15,0м.

Для завантаження докумета у високій якості натисніть на картинку.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Ансамбль танцю ім. Павла Вірського в Миргороді!

Запрошуємо13-го травня о 19.30  до Палацу культури «МИРГОРОД» на грандіозний концерт кращого  танцювального колективу України - Національного заслуженого академічного ансамблю танцю ім. Павла Вірського.

     
     
Телефонні лінії Полтавської ОДА

Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній Полтавської обласної державної адміністрації на травень  2017 року

     
     
Запрошуємо на семінар

"Громадський бюджет: запрошення до діалогу"

27 квітня о 9.00 в залі засідань міської ради  розпочне роботу семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу". Реєстрація учасників з 8.30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net