Военкомат АМУ
Молодь та спорт
2011-06-27

Відділ молоді та спорту  Миргородської міської ради знаходиться за адресою: вул. Сорочинська, 14А, каб. 104,   тел. 5-48-86, e-mail: vfksmirgorod@ukr.net

Реалізація державної політики з питань фізичної культури та спорту

Реалізацію державної політики з питань фізичної культури та спорту на території міста проводить відділ молоді  і спорту Миргородської міської ради, створений рішенням сесії 11 квітня 2017 року. Виконання Міської програми розвитку фізичної культури та спорту в місті на 2017- 2020 роки у 2017 році здійснювалося відділом за такими основними напрямками: проведення фізкультурно–оздоровчої та спортивно–масової роботи, розвиток дитячо–юнацького спорту в місті, спорт вищих досягнень та ветеранський спорт, система кадрового, матеріально–технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення. Всього у сфері фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої роботи за штатом в місті працює 56 осіб, з них: 25 працівників фізичної культури в навчальних закладах міста, 15 штатних тренерів-викладачів з 7 видів спорту. Гідними своїх попередників є і нинішнє покоління вихованців школи про що свідчать їх спортивні результати лише за останній рік:

Шахи (тренер Яворовський Валерій Олексійович)

 • Яременко Роман, Ставицька Влада, Іщенко Захар, Мельник Денис, Шелест Олексій, Кривко Олександра –чемпіони області;
 • Яременко Роман – чемпіон області 2017 року серед юнаків; 1 місце на чемпіонаті України;
 • Ставицька Влада – срібний призер Спартакіади України 2017року;

Греко-римська боротьба (тренер Шудєгов Сергій Миколайович)

 • Балко Ігор, Полістрант Володимир, Петренко Владислав, Сидоренко Дмитро,Прядун Андрій,Грималюк Герман, Мамєдов Сеймур – чемпіони області 2017 року;
 • Балко Ігор, Сорокалет Павло – призери Кубка України 2017 року;

Кращі результати в командних видах спорту:

Баскетбол :

чемпіонами області 2017 року стали:

 • баскетбольні команди юнаків 2003, 2004 р. народження

(тренер: Шенгуров Г.В., Біленко Я.В.);

 • баскетбольні команди дівчат 2001, ,2004, р. народження

(тренери: Шавгарова І.В., Макушенко В.Л.);

 • баскетбольна команда дівчат 2004 р.н. -срібні призери ВЮБЛ 2017 року

Футбол:

 • юнацькі команди 2002, 2004, 2006 років народження (тренери Коваленко Анатолій Віталійович, Сапунков Олександр Леонідович, Свінціцький Олександр Петрович, Волошко Анатолій Олександрович), бронзовіі призери чемпіонату ДЮФЛ.
 • Юнаки команд 2002,2006 р.народження –срібні призери чемпіонату ДЮФЛ.
 • Волейбольні команди юнаків та дівчат 2003-2004 р. народження чемпіони Полтавської області ( тренер Федченко М.Г).

Багато вихованців спортивної школи входять до складу  збірних команд Полтавської області з різних видів спорту та гідно представляють наш регіон на Всеукраїнських змаганнях.

На проведення загальноміських фізкультурно-спортивних заходів у 2017 році було виділено 132 тисячі гривень з міського бюджету. За звітний період відділом молоді і спорту проводилися наступні фізкультурно-спортивні заходи: Чемпіонати та Кубки міста з футболу, міні-футболу, боксу, баскетболу, волейболу, пляжного волейболу, шахів; обласні та всеукраїнські турніри з боксу, пауерліфтингу, баскетболу, кікбоксингу, всеукраїнський шаховий фестиваль, всеукраїнський турнір сильніших бійців з таїландського боксу Муей-Тай, присвячений 100-річчю курорту "МИРГОРОД". Спільно з міським центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” проведено: загальноміські змагання серед школярів "Веселі старти", „Рух заради здоров’я” – з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, міський фестиваль „Тато, мама, я – спортивна сім’я”, місячник „Спорт для всіх – спільна турбота”, День Європи, «Здорова молодь –здорова нація», змагання з військово-прикладних видів спорту, зимові та літні змагання з рибної ловлі, спортивно-масові заходи для дітей у літній канікулярний період „Спорт для всіх – у кожному дворі”, фізкультурно-спортивні свята у мікрорайоні "Лісок", турніри до Дня фізичної культури та спорту та інші. Спортсмени міста приймали участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів з футболу, волейболу, пляжного волейболу, баскетболу, боксу, кікбоксингу, кіокушин карате, шахів, пауерліфтингу, греко-римської боротьби та світового рівня з таїландського боксу, де на 14-му Чемпіонаті світу з Муай Спорту 2017, який проводився Всесвітньою Муай Федерацією в Таїланді з 11 по 17 березня серед юніорів Мельник Владислав здобув золоту нагороду, а Тютюнник Валерій – бронзову. Проведено традиційну Спартакіаду серед трудових колективів міста з 12 видів спорту, в яких взяли участь 9 колективів, що становить 297 учасників, з них - 58 жінок. Також збірна команда міста взяла участь у змаганнях Обласної Спартакіади ветеранів спорту, де зайняла перше загальнокомандне місце. Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи в місті займається близько 3.5 тисяч чоловік. За місцем проживання населення в місті зареєстровано чотири спортивні клуби за інтересами, де займається близько 400 чоловік. Основною спортивною спорудою міста є стадіон "Старт". В 2017 році завершилось будівництво двох спортивних майданчиків зі штучним покриттям на територій стадіону "Старт" та ЗОШ №9.

Відділом молоді і спорту здійснюються заходи щодо реалізацію Міської програма з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Метою програми є створення системи всебічної підтримки молоді та сім’ї щодо забезпечення оптимальних правових, соціальних і економічних умов формування та розвитку громадянської активності, самовизначення й самореалізації і надання гарантій соціального становлення, реалізація рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства, як основного права людини.

У 2018 році заплановані наступні заходи:

- молодіжна концертно-розважальна програма до святкування Дня молоді;

- міський фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім’я";

- спортивні змагання з популярних видів спорту до Дня фізичної культури і спорту;

- міська акція "16 днів проти насильства";

- акції до Дня міста, Дня перемоги, Дня українського козацтва;

- міські змагання з військово-прикладних видів спорту до Дня захисника Вітчизни;

- загальноміський заходи до Дня ЗСУ;

- конкурс "Молоді поети Миргорода";

- новорічне свято для дітей пільгових категорій;

- обстеження умов проживання багатодітних сімей з метою визначення їх  готовності до нового навчального року та осінньо-зимового періоду;

- обстеження родин, в яких скоєно насильство.

Постійно проводиться робота щодо оформлення документів та подання на розгляд сесії міської ради питання про порушення клопотання про присвоєння почесного звання "Мати – героїня", на даний час в м. Миргороді 26 жінкам Указом Президента України присвоєно почесне звання "Мати – героїня".

Відділом створено та постійно уточнюється єдиний облік (паспортизація) багатодітних сімей міста. Станом на 01.01.2018 року в місті зареєстровано 172 багатодітних сім’ї, в яких проживає 560 дітей. Видано 270 посвідчень батьків багатодітної сім’ї та 561 посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net