Военкомат
Заклади торгівлі
2011-06-27

Продовольча група товарів

1

Універсам "Хвилинка"

Порада Сергій Миколайович

Гоголя, 147А Багачанська, 38А

2

Супермаркет "Сільпо"

ТОВ "Фоззі - Ост"

Гоголя, 98/6

3

Супермаркет "Фуршет"

ДП "Гарантія - Маркет"

Гоголя, 56

4

М-н "Продукти"

ТОВ "АТБ - Маркет "

Гоголя, 102-Б

5

М-н "Барвінок"

Багацька Валентина Іванівна

Д. Апостола, 7

6

М-н "Ветеран"

Булойчик Олена Михайлівна

Гоголя, 36

7

М-н "Продукти"

Булойчик Олена Михайлівна

Гоголя, 34

8

М-н "Мрія"

Булойчик Олена Михайлівна

Багачанська, 110А

9

М-н "Ластівка"

Гаркавченко Людмила Дмитрів

Озерна, 51

10

М-н "Домашній"

Дідик Валентина Петрівна

Миру, 2

11

М-н "Дубок"

Жаркова Любов Іванівна

Козацька, 20-А

12

М-н "Колосок"

Рутгайзер Михайло Леонідович

Гоголя, 181

13

Міні - маркет "Золотий лев"

Терешонок Оксана Володимирівна

Шишацька, 86-А

14

М-н "Гулівер"

Кивенко Антоніна Анатоліївна

Гоголя, 137

15

М-н "Зустріч"

Ключко Олена Олексіївна

Гоголя, 172-А

16

М-н "Копійка"

Кочин Олександр Юрійович

Багачанська, 108

17

М-н "Арго"

Курочка Ірина Миколаївна

Д. Апостола,6

18

М-н "Планета"

Лашун Світлана Василівна

Сорочинська, 233

19

М-н "Чайка"

Лисак Олександра Григорівна

Харківка, 47

20

М-н "Каштан"

Стрілець Олена Станіславівна

Троїцька, 57

21

М-н "Лакомка"

Стрілець Олена Станіславівна

Гоголя, 131

22

М-н "Анютка"

Стрілець Олена Станіславівна

Спартаківська, 15/27

23

М-н " Продукти"

Ліпунов Олексій Вікторович

Почапці, 37

24

М-н "Продукти"

Ліпунов Олексій Вікторович

Сорочинська, 2

25

М-н "Продукти"

Ліпунов Олексій Вікторович

Гоголя, 5

26

М-н "Продукти"

Ліпунов Олексій Вікторович

 Гоголя, 162

27

М-н "Продукти"

Лученкова Лариса Григорівн

Гоголя, 176 Б

28

М-н "Продукти"

Пшенична Ілона Анатоліївна

Д. Апостола, 48А

29

М-н "Вітамін"

Міжлумян Аршак Вартанович

Воскресінська,10

30

М-н "Мальва"

Міжлумян Аршак Вартанович

пров.Наріжного, 32

31

М-н "Міні-Маркет"

Міжлумян Аршак Вартанович

Гоголя, 154

32

М-н "Українські ковбаси"

Ставничий Єгор Анатолійович

Воскресінська, 17

33

М-н "Візаві"

Моркотун Петро Петрович

Гоголя, 112

34

М-н "Островок"

Моркотун Петро Петрович

Довге Озеро, 28/4

35

М-н "Кошик"

Кундій Надія Михайлівна

Незалежності, 22/12

36

М-н "Гастрономчик"

Кундій Надія Михайлівна

Гоголя, 139-А

37

М-н "Лісок"

Московченко Ірина Анатоліївна

Боровиковського, 133

38

М-н "Асорті"

Московченко Ірина Анатоліївна

Личанська, 1/24

39

М-н "Весна"

Яшна Зоя Вікторівна

Єрківська, 111

40

М-н "Свіжа випічка"

Нестеренко Тетяна Олександрів

Воскресінська, 6

41

М-н "Домінік"

ТОВ "Домінік"

Гоголя, 117-А Г

42

М-н "Дружба"

Попов Микола Македонович

Красносільська, 10

43

М-н "Слава"

Радько Роман Анатолійович

Харківка, 88

44

М-н "Верба"

Стабровська Людмила Борисівна

Сорочинська, 151

45

М-н "Гарячий хліб"

Кіпель Валентина Олександрів

Гоголя, 169

46

М-н з кафетерієм

Савін Роман Миколайович

Гоголя, 176А

47

М-н "Ласунчик"

Стариковська Марія Олексіївна

Воскресінська, 2А

48

М-н " Ласунчик "

Стариковська Людмила Волод

Гоголя, 70А

49

М-н " Ласунчик "

Стариковська Марія Олексіївна

Гоголя, 6

50

М-н " Ласунчик "

Стариковська Марія Олексіївна

Воскресінська, 6Б

51

Бювет питної води

ТОВ "ЮР-АКВА"

Старосвітська, 29

52

М-н "Продукти" 

ТОВ ПОРТ "Квінта

Свидницького, 2

53

М-н "Продукти"

Хухра Любов Миколаївна

Старосвітська, 29

54

М-н "Теремок"

Хухра Любов Миколаївна

Гоголя, 28А

55

М-н "Продукти"

Цись Людмила Миколаївна

Гоголя, 70А

56

М-н "Риба"

Мельниченко Людмила Васил

Гоголя, 97

57

М-н "Комбат"

Куценко Наталія Олександрівна

Багачанська, 36

58

Магазин-кулінарія "Смак"

Дарвіс Юрій Богданович

Гоголя, 86А

60

М-н "Лукас"

Яковлєва Олена Володимирівна

Гоголя, 84

61

Кондитерська"Слойка Лукас"

Лукацька Наталія Валентинівна

Гоголя, 103

 

 

Непродовольча група товарів

1

М-н "МініМакс"

Кушнір В'ячеслав Іванович

Кашинського, 5Б

2

М-н "Будівельник"

Чумаченко Валентина Петрівна

Гоголя, 177-А

3

М-н "Будівельний вулик"

Погибко Михайло Купріянович

Гоголя, 4/1

4

М-н "Стройся"

Єргієв Ігор Володимирович

Гоголя, 3

5

М-н "М-Термо"

Додух Ольга Григорівна

Гоголя, 47/2

6

М-н "Світлячок"

Івашина Сергій Миколайович

Гоголя, 135/11

7

М-н "Метр²"

Павлов Віталій Олексійович

Миргородських Дивізій, 7-А

8

М-н "Меблі"

Самойлович Ростислав Володимирович

Д. Апостола, 38

9

М-н "Берест" 

Бутенко Олег Федорович

Гоголя, 47/2

10

М-н "Меблі"

Форостяний Віктор Володимирович

Гоголя, 116

11

М-н "Будпостач"

Сиверин Валентина Миколаївна

Хорольська, 2А

12

М-н "Арт-меблі"

Горобець Сергій Григорович

Д. Апостола, 2

13

М-н "Комфорт"

Бойко Олександр Анатолійович

Кашинського, 6А

14

М-н "Сантехніка"

Бойко Раїса Іванівна

Гоголя, 88

15

М-н "Сантехніка"

Манько Василь Григорович

Старосвітська, 20

16

М-н "VІСОТЕС"

Філія ЗАТ «Світ електроніки»

Гоголя, 72

17

М-н "Фокстрот"

Соколенко Анатолій Олександр

Гоголя, 98/6

18

М-н "Промелектроніка"

Рибалко Михайло Михайлович

Воскресінська, 2

19

М-н "Техносвіт"

Худайкулов Сергій Фарманов

Гоголя, 82

20

М-н "Юніком"

Приймачук Роман Миколайов

Гоголя,13/78

21

М-н "Побутова техніка"

Юров Кирило Петрович

Гоголя, 175

22

М-н "Мобіленд"

Силкіна Світлана Сергіївна

Воскресінська, 6

23

М-н "Мобілочка"

ТОВ "Мобілочка"

Воскресінська, 2А

24

М-н "Алло"

ТОВ "Алло"

Гоголя, 137/8

25

М-н "Life"

Лістрова Ірина Іванівна

Гоголя, 90-Б

26

М-н "Комп'ютерна техніка"

Дяченко Валерій Петрович

Д. Апостола, 5

27

М-н "Комп'ютерна техніка"

Великодний Михайло Юрійович

Гоголя, 115

28

М-н "Ювелірні вироби"

Гринь Ольга Олегівна

Гоголя, 139-Г

29

М-н "Золотинка"

Горбань Лідія Степанівна

Гоголя, 127-А

30

М-н "Ювелірний"

Бичкова Любов Іванівна

Незалежності, 7

31

М-н "Діадема"

Гринь Олег Олексійович

Гоголя, 109

32

М-н "Перлина" 

Різник Світлана Олексіївна

Воскресінська, 6

33

М-н "Все для дому"

Донець Ганна Василівна

Воскресінська, 8-А

34

М-н "Електора +"

Сидоренко Сергій Вікторович

Гоголя, 42/1

35

М-н "Електра +"

Чабан Cергій Васильович

Я. Усика, 1б

36

М-н "Опалювальна техніка"

Омельченко Роман Олександрович

Гоголя, 4/1

37

М-н "Все для газифікації"

Абхайрова Лариса Вячеславівна

Різб'ярів, 19

38

М-н "Віанор"

Ринденко Олег Анатолійович

Петрівська, 2-А

39

М-н "Старт"

Подоляка Валентина Володимирівна

Гоголя, 147

40

М-н "Авто Лада"

Мовчан Іван Олександрович

Гоголя, 136

41

М-н "Автозапчастини"

Великий Валерій Сергійович

Гоголя, 136

42

М-н "Вироби із скла"

Балко Володимир Михайлович

Гоголя, 3

43

М-н "Автозапчастини"

Чижко Сергій Володимирович

Хорольська, 37

44

М-н "Автозапчастини"

Моісєєнко Ігор Миколайович

Хорольська, 42

45

М-н "Автозапчастини"

Ракуленко Сергій Васильович

Гоголя, 4/1

46

М-н "Газель"

Гетало Володимир Павлович

Гоголя, 179 А

47

М-н "Господар"

Бойко Оксана Михайлівна

Д. Апостола, 7-А

48

М-н "1000 дрібниць"

Новікова Леся Сергіївна

Гоголя, 105

49

М-н "Майстер"

Отришко Андрій Анатолійович

Гоголя, 103

50

М-н "Оскар"

Голубченко Олена Василівна

Гоголя, 137/8

51

М-н "Версаль"

Голубченко Олена Василівна

Гоголя, 137/8

52

М-н "Онікс"

Яресько Юрій Олександрович

Київська, 32

53

М-н "Україна"

Бочарова Наталія Володимирів

Гоголя, 72

54

М-н "Тканини"

Михайленко Валентин Акимов

Гоголя, 116

55

М-н "Візерункова крамниця"

Кібєрєва Ірина Юріївна

Гоголя, 47/2

56

М-н "Валентина"

Тищенко Володимир Миколайович

Гоголя, 109

57

М-н "Леді"

Кондратенко Володимир Віталійович

Гоголя, 131

58

М-н "Лідер"

Кондратенко Володимир Віталійович

Гоголя, 139

59

М-н "Поліграфія"

Грищенко Сергій Олександрович

Гоголя, 137

60

М-н "Сувеніри"

Слижук Микола Васильович

Гоголя, 112

61

М-н "Дівайс"

Сенич Костянтин Іванович

Гоголя, 139

62

М-н "Чоловічий одяг"

Софінський Євген Васильович

Воскресінська, 2

63

М-н "Меланж"

Ксьонз Ніна Миколаївна

Старосвітська, 10

64

М-н "Оріон"

Щербань Віталій Васильович

Гоголя, 123

65

М-н "Олена"

Шалімова Танзіля Олександрівна

Гоголя, 109

66

М-н "Оленка"

Кобченко Олег Вікторович

Робітнича, 4

67

М-н "Берізка"

Кобченко Олег Вікторович

Свидницького, 2-А

68

М-н "Людмила"

Кобченко Олег Вікторович

Гоголя, 170-В

69

М-н "Камелія"

Комендатенко Сергій Анатолійович

Воскресінська, 1/141-А

70

М-н "Асоль"

Сорокіна Наталія Миколаївна

Гоголя, 135

71

М-н "Світлячок"

Івашина Сергій Миколайович

Гоголя, 135/11

72

М-н "Берізка"

Кобченко Олег Вікторович

Свидницького, 2-А

73

М-н "Гламур"

Кузьміна Галина Євгенівна

Гоголя, 114-А

74

М-н "Пасаж"

Ребрик Галина Вікторівна

Гоголя, 110

75

М-н "Олліс"

Запорожець Ольга Михайлівна

Гоголя, 131

76

М-н "Сторінка"

Запорожець Ольга Михайлівна

Гоголя, 99-А

77

М -н "Сонечко"

Кравченко Людмила Вікторівна

Гоголя, 139-В

78

М-н "Імідж"

Софінський Євгеній Васильович

Гоголя, 104

79

Салон-магазин для наречених "Купідон"

Утюгова Любов Олексіївна

Гоголя, 64-А

80

М-н "Мальвіна"

Силкін Микола Вікторович

Гоголя, 86

81

М-н "Попелюшка"

Марцинковська Антоніна Сергіївна

Гоголя, 170-В

82

М-н "Ритуальні послуги"

Литвиненко Валентина Миколївна

Гоголя, 64

83

М-н "Ритуальні послуги"

Віщун Наталія Юріївна

Гоголя, 150-А

84

М-н "Ритуальні послуги"

Лєбєдєва Наталія Юріївна

Незалежності, 7

85

М-н "Зоосвіт"

Легкий Валерій Миколайович

Д.Апостола, 3

86

М-н "Репортер"

Карач Оксана Анатоліївна

Кашинського, 24

87

М-н "Леопард"

Бульба Олександр Іванович

Гоголя, 3

88

М-н "Кіндер"

Смутко Олександр Михайлович

Д. Апостола, 3

89

М-н "Koleso Plusl"

Балко Алла Олексіївна

Гоголя, 117

90

М-н "Від Адо Я"

Гребенюк Ольга Володимирівна

Гоголя, 167-Б

91

М-н "Техностар"

Стариковський Сергій Володим

Гоголя, 6

92

М-н "Огородник"

Дозморов Олександр Володими

Я.Усика, 2-А

93

М-н "Взуттєвий бум"

Осадчий В'ячеслав Віталійович

Воскресінська, 2-Г

94

М-н "Меблі"

Безкровний Юрій Васильович

Гоголя, 153

95

М-н "Наш огород"

Ярошенко Віктор Вікторович

Я, Усика, 1-В

96

М-н "Канцпартнер"

Новак Сергій Миколайович

Гоголя, 125

97

М-н "Караван"

Назаренко Ірина Олександрівна

Гоголя, 28

98

М-н "АТЛ"

ТОВ "АТЛ"

Гоголя, 47/2

99

М-н "Рибачок"

Подоляка Валентина Борисівна

Гоголя, 100-А

100

М-н "Watsons"

філія "ДЦ Кременчук" ТОВ"ДЦ Україна"

Гоголя, 84, Гоголя 98/6

101

М-н "Астера"

Москальова Олена Миколаївна

Гоголя, 139

102

М -н "Насіння"

Сінельник Станіслав Іванович

Воскресінська, 25А

103

М-н "Люкс"

Дубина Світлана Сергіївна

Гоголя, 125

104

М-н "Мотоцентр +"

Коваленко Сергій Володимирович

Гоголя, 3

105

М-н "Спортивні товари"

Гончарова Лариса Павлівна

Гоголя, 76/2

106

М-н "Торговий дім"

Полянська Ніна Дмитрівна

Воскресінська, 1А

107

М-н "Електрон"

Лихолип Микола Миколайович

Д. Апостола, 9

 

Аптечна мережа м. Миргорода

 

№ п/п

Назва аптеки

Адреса, телефон

Режим роботи

Вихідні дні

1

Полтавське обласне комунальне підприємство "Полтавафарм"

вул.Гоголя, 123

08.00-19.00

без вихідних

2

Аптечний пункт ТОВ “Скайлайн М” директор Тарасюк Олексій Миколайович

вул.Лікарняна, 1

8.00-18.00

без вихідних

4

Аптечний пункт ТОВ “Скайлайн - М”

вул.Гоголя, 149А

8.00 -16.00

субота, неділя

5

Аптека № 1 ТОВ “Скайлайн - М”

вул.П. Мирного, 16

8.00 -17.00

без вихідних

6

Аптека № 2 ТОВ “Скайлайн - М"

вул.Сорочинська, 146

цілодобово

без вихідних

7

Аптека № 3 ТОВ “Скайлайн - М"

вул.Багачанська, 56

цілодобово

без вихідних

8

Аптека № 5 ТОВ "Скайлайн - М"

вул.Воскресінська, 5

8.00 – 20.00

без вихідних

9

Аптека № 6 ТОВ "Скайлайн - М"

вул.Свідницького, 3 пр.2

8.00 – 20.00

без вихідних

10

Аптечний пункт ТОВ “Скайлайн - М”

вул.Гоголя,172

8.00 -20.00

без вихідних

11

Аптечний пункт ТОВ “Скайлайн - М”

вул.М.Дивізій, 22

8.00 -15.00

неділя

12

Аптечний кіоск ТОВ "Скайлайн - М"

вул.Шишацька, 86-А

8.00-21.00

без вихідних

13

Аптечний пункт “Медтехніка” п/п Сукач Марина Вікторівна

вул.Гоголя, 149А

8.00 -16.00

субота, неділя

14

Міжлікарняна аптека № 210 філії Полтавського комунального підприємства “Полтавафарм” п/п Хрипко Василь Станіславович

вул.Лікарняна,

8.00 -16.00

субота, неділя

15

Аптечний пункт № 1 від аптеки № 210

вул.Лікарняна, 1

8.00 -15.00

субота, неділя

16

Аптечний пункт № 2 від аптеки № 210

вул.Лікарняна, 1Б

8.00 -15.00

субота, неділя

17

Аптечний пункт № 3 від аптеки № 210

вул.Гоголя, 172

цілодобово

без вихідних

18

Аптечний пункт № 4 від аптеки № 210

вул.Гоголя, 149А

8.00 -15.00

субота, неділя

19

Фармацевтична компанія "Провізор" Ваша аптека"Тужилкіна Лариса Володимирівна, м. Полтава

вул.Гоголя, 172

цілодобово

без вихідних

20

Аптека п/п Афанасьєва Наталія Миколаївна

вул.Гоголя, 172

цілодобово

без вихідних

21

Аптека №19 ТОВ “Факультет - Ф” п/п Гамбель Олена Юріївна

вул.Воскресінська, 6

8.00 -20.00

без вихідних

22

Аптека ТОВ СП “Сервер” директор Захаров Олександр Вікторович

вул.Гоголя, 110

цілодобово

без вихідних

23

Аптечний кіоск №1 ТОВ СП “Сервер”

вул.Гоголя, 149-А

9.00 -19.00

без вихідних

24

Аптека № 4 ТОВ СП ”Сервер”

вул.Гоголя, 147

9.00 -20.00

без вихідних

25

Аптечний пункт ТОВ СП “Сервер”

вул.Гоголя, 112

9.00 – 19.00

неділя

26

Аптека № 2 ТОВ СП ”Сервер”

вул.Гоголя, 112

8.00 -17.00

неділя

27

Аптека № 3 ТОВ СП ”Сервер”

вул.Гоголя, 129/2

7.30 -21.00

без вихідних

28

Аптечний кіоск ТОВ СП “Сервер” директор Петрусенко О.А.

вул.Гоголя,172

цілодобово

без вихідних

29

Аптека ТОВ фірма "Медсервіс Харків" завідуюча Пучко Оксана Володимирівна

вул.Гоголя, 72

цілодобово

без вихідних

30

Аптека ТОВ фірма "Медсервіс Харків" завідуюча Герасько Людмила Юріївна

вул.Гоголя, 102А

цілодобово

без вихідних

31

Аптека “Біокон” завідуюча Юрисько Лариса Юріївна

вул.Гоголя, 84

8.00 – 17.00

без вихідних

32

Аптечний пункт ТОВ “Медіа-плюс” Айболит" Філіповський Сергій Володимирович

вул.Гоголя, 172

цілодобово

без вихідних

33

СВ Аптека ФОП Зайцева Лідія Володимирівна

вул.Воскресінська, 9

8.00 – 20.00

без вихідних

34

ТОВ "СВ Медікал" Зайцева Лідія Володимирівна

вул.Гоголя, 84

8.00 – 21.00

без вихідних

35

Аптека Ай Пі Фармація Пустовіт Ігор Олександрович

Гоголя, 139

8.00 – 21.00

без вихідних

36

Аптека 911

Гоголя, 170А

8.00 – 21.00

без вихідних

37

Аптека "Бажаємо здоров'я" Лубченко Наталія Андріївна

Гоголя, 170А

8.00 – 21.00

без вихідних

 
ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Початок опалювального сезону!

Тепло у помешкання миргородців почнуть подавати з 20 жовтня. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Соломаха 19 жовтня.

     
     
Tимчасове призупинення подачі гарячої води в центральній частині міста

ОКВПТГ «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» повідомляє

     
     
Де у Миргороді не буде світла
     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net