Военкомат АМУ
Засідання бюджетної комісії
2019-03-04

6 березня 2019 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

 На порядок денний виносяться наступні питання:

 

  1. Про встановлення Дорожній профспілковій організації південної залізниці пільгової ставки податку на об'єкти нерухомого майна санаторію ім. Миколи Гоголя.
  2. Про встановлення пільги зі сплати податку на нерухоме майно для всіх санаторно-курортних закладів міста ПрАТ  "Миргородкурорт".
  3. Про надання пільги зі сплати земельного податку на 2019 рік для 3ТВУЗ Держспецзв"язку.
  4. Про зменшення ставки земельного податку на земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні ПрАТ "Армапром" та встановлення для ТОВ "Інвестар" ставки податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, в розмірі 1(одного)відсотка.
  1. Про встановлення Миргородському міському спортивно-технічному клубу Товариства сприяння обороні України пільгової ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  2. Про надання пільги зі сплати земельного податку ДП "Миргородський лісгосп".
  3. Різне.
ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається 44 сесія міської ради

4 квітня 2019 року 09.00  у залі засідань міської ради скликається 44 сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
     
Засідання комунальної комісії

19 березня 2019 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики:

     
     
Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради

20 березня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net