Военкомат Центр зайнятості АМУ
До відома населення міста!
2015-07-10

Миргородський район газопостачання ПАТ “Полтавагаз” повідомляє, що в зв'язку з виконанням планових ремонтних робіт 15 липня 2015р. (у середу) з 8.00 до 18.00 години буде припинено газопостачання споживачів на вулицях:

Котляревського, Магістральній, Осипенка, Південній, Виноградній, Грушевій, Дачній, В.Василевської, Нафтовиків, Харчовиків, Острівній та на провулках Острівному і Нафтовиків.

Прохання до всіх мешканців вказаних вулиць з 8.00 години не користуватись газовими приладами та перекрити газові крани на опусках перед ними.

Про відновлення газопостачання буде додатково повідомлено аварійною службою за допомогою гучномовця. Просимо вибачення за тимчасові незручності і закликаємо дотримуватись правил безпеки при включенні газових приладів та при користуванні ними.

 

 Миргородський район

газопостачання ПАТ “Полтавагаз”

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net