Военкомат
Громадське обговорення!
2017-07-31

На виконання  рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради № 463 від 26.07.2017р. проводиться  громадське обговорення:

  1. Проекту “Детальний план території у межах вул. Шляхова, м. Миргород Полтавської області".

Детальний план території розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови, визначення планувальних обмежень згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Склад та зміст детального плану території: пояснювальна записка; креслення: схема розташування території у планувальній структурі міста; план існуючого використання території; проектний план; схема організації руху транспорту і пішоходів; схема інженерної підготовки території та вертикального планування; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору. Основні техніко-економічні показники: площа території – 17,0257га; площа забудови –2,9966 га; площа твердого покриття – 3,5284 га.

Проект: “Детальний план території у межах вул. Шляхова, м. Миргород Полтавської області" розроблений на підставі рішення виконавчого комітету № 433 від 05.07.2017р.; замовник проекту – Виконавчий комітет Миргородської міської ради                  (м. Миргород, вул. Незалежності, 17); розробник проекту -  ФОП Кіріченко А.А. (Полтавський район, с. Щербані, вул. Світла,4)

З матеріалами детального плану можна ознайомитись в управлінні  архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю Миргородської міської ради                         (м. Миргород вул. Старосвітська, 22/5 каб. 3 ).

  1. Надання спеціального зонального погодження забудови земельної ділянки по вул. Панаса Мирного, 3 м. Миргород

За ініціативою ПП "Ангропродукт" (Дружбін Р.В.) з метою отримання містобудівних умов і обмежень об'єкт будівництва "Будівництво зблокованих гаражів на 12 парко – місць по вул. Панаса Мирного, 3 в  м. Миргороді  Полтавської області"".

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі в управлінні архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю: кабінет  № 5                        вул. Старосвітська, 22/5 м. Миргород тел. (05355)52525 в термін до 16.08.2017 р.. Відповідальна особа – Бессонова Оксана Іванівна.

Пропозиції та зауваження громадськості будуть опрацьовані на плановому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю 17.08.2017 р..

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів господарювання!

ПрАТ "Гал-ЕКСПО" запрошує зацікавлених суб'єктів туристичної сфери Миргородщини взяти участь у Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності – 2018, що відбудеться у місті Львів  16 – 18 жовтня цього року.

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об'єкт: «Реконструкція мереж тротуарного освітлення  по вул. Гоголя від центрального мосту до вул. Шишацька в  м. Миргород Полтавської області (від світильника №46 до світильника №68)».

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об'єкт: «Реконструкція мереж тротуарного освітлення  по вул. Гоголя від центрального мосту до вул. Шишацька в  м. Миргород Полтавської області (від світильника №27 до світильника №45)».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net