Военкомат Центр зайнятості АМУ
До уваги мешканців Миргорода та Миргородського району!
2017-05-11

16 травня 2017 року о 9.00 год. в залі засідань Миргородської міської ради розпочнеться засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб долучитися до роботи в групі та представити свої проектні ідеї, що були подані до Плану реалізації (на 2017-2019 роки) та, можливо, подати додаткові ідеї проектів, які дозволять сформувати якісний перспективний План реалізації Стратегії.

Програма засідання

Нагадуємо, що договір про співробітництво щодо розробки та реалізації Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки з Миргородською міською радою погодились укласти такі 10 сільських рад, як: Вовнянська, Гаркушинська, Дібрівська, Зубівська, Петрівцівська, Попівська, Слобідська, Хомутецька, Шахворостівська та Ярмаківська. Тому проекти для розвитку громад можна планувати з врахуванням спільних інтересів вказаних територій.

З попереднім варіантом дерева цілей та вже запропонованих до реалізації проектів можна ознайомитися, завантаживши архів за посиланням та обрати відповідну стратегічний напрямок для написання додаткової проектної ідеї.

Додаткові ідеї проектів до Плану реалізації Стратегії на 2017-2019 роки можна подавати до відділу економічного прогнозування та туризму Миргородської міської ради за адресою: м.Миргород, вул. Незалежності, 17, каб. №6 або на електронну адресу econom_mmrada@ukr.net.

Додаткова інформація на сайті міської ради або за тел. 5-20-42, 5-21-44.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття вулиць!

13-15 вересня на час проведення святкових заходів до Дня міста буде перекрито центр Миргорода:

     
     
Оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення детального плану території

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 09 серпня 2017р. № 476 «Про затвердження складу комісії по визначенню виконавців з розроблення містобудівної, проектної та іншої документації м. Миргорода" оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення містобудівної документації – Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді.

     
     
ПрАТ "Миргородкурорт" інформує:

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net