Военкомат Центр зайнятості АМУ
Знайомство з сімейним лікарем: Юлія Попова
2018-11-08

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Миргород №3 за адресою Гоголя,140 лікарі ведуть прийом пацієнтів у дві зміни. Відтепер звернутися до сімейних лікарів можна до 17.00. Графік роботи амбулаторії - тимчасовий, але для пацієнтів і лікарів – зручний.

У амбулаторії на вулиці Гоголя,140 розпочала прийом ще один сімейний лікар - Юлія Василівна Попова. Лікар вищої категорії має 18 років медичного стажу. Чотири роки працювала терапевтом в районній поліклініц. До того була завідувачем однієї з амбулаторій сімейної медицини в Донецьку. Війна змусила жінку змінити місце проживання, але не покликання. Працюючи з миргородцями, лікарка здобула авторитет та довіру людей. Тому з перших днів роботи на новому місці до неї прийшли на прийом миргородці, яких вона вела раніше і ті, які дослухалися рекомендацій знайомих. В її команді є і відповідальна медсестра - Ірина  Володимирівна Сінельник, з якою працювали раніше. За чотири робочі дні вони  уклали сорок декларацій.

Нагадаємо, що у Миргороді  працює  дві амбулаторії сімейної медицини: в районі "Промисловий" (вул. Багачанська,40, тел.4-40-60) та "Спортивному" (вул. Гоголя, 140, тел.5-14-83). Лікарі цих амбулаторій запрошують на підписання декларацій. Уся інформація заноситься лише з документів, тому  обов’язково потрібно мати при собі такі документи: паспорт або ID-картку; свідоцтво про народження дитини, ІПН; та мобільний телефон.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net