Военкомат АМУ
Знайомство з сімейним лікарем: Юлія Попова
2018-11-08

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Миргород №3 за адресою Гоголя,140 лікарі ведуть прийом пацієнтів у дві зміни. Відтепер звернутися до сімейних лікарів можна до 17.00. Графік роботи амбулаторії - тимчасовий, але для пацієнтів і лікарів – зручний.

У амбулаторії на вулиці Гоголя,140 розпочала прийом ще один сімейний лікар - Юлія Василівна Попова. Лікар вищої категорії має 18 років медичного стажу. Чотири роки працювала терапевтом в районній поліклініц. До того була завідувачем однієї з амбулаторій сімейної медицини в Донецьку. Війна змусила жінку змінити місце проживання, але не покликання. Працюючи з миргородцями, лікарка здобула авторитет та довіру людей. Тому з перших днів роботи на новому місці до неї прийшли на прийом миргородці, яких вона вела раніше і ті, які дослухалися рекомендацій знайомих. В її команді є і відповідальна медсестра - Ірина  Володимирівна Сінельник, з якою працювали раніше. За чотири робочі дні вони  уклали сорок декларацій.

Нагадаємо, що у Миргороді  працює  дві амбулаторії сімейної медицини: в районі "Промисловий" (вул. Багачанська,40, тел.4-40-60) та "Спортивному" (вул. Гоголя, 140, тел.5-14-83). Лікарі цих амбулаторій запрошують на підписання декларацій. Уся інформація заноситься лише з документів, тому  обов’язково потрібно мати при собі такі документи: паспорт або ID-картку; свідоцтво про народження дитини, ІПН; та мобільний телефон.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання соціальної комісії

25 березня 2019 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі - запиті цінової пропозиції

     
     
Скликається 44 сесія міської ради

4 квітня 2019 року 09.00  у залі засідань міської ради скликається 44 сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net